O Facetach - co drażni, co cieszy, dyskusja ogólna, etc.

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
sewanna napisał:
Obecnie co mnie drazni-uważacie się za Panów tego świata -a sami nawet własnych gaci w szufladzie nie potraficie znależć...tyle!
Ja w swoim domu znajduje wszystko. Nawet potrafie sprzatac, prac, gotowac, prasowac, zarzadzac firma i czasami dac komus po mordzie. Ale mozliwe, ze ja po prostu jestem dziwny.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Cebulakolandczyk napisał:
Ale mozliwe, ze ja po prostu jestem dziwny.
Być może ,choć post był oczywiście chwilową emocją z mojej strony :123: Zazwyczaj nie jest aż taaak żle.
 

porcelana0

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Chamstwa i cwaniactwa... i tego, że myślą , że wszystko wiedzą najlepiej, a jakież jest ich zdziwienie gdy kolejny raz się pomylili.....

I tego, że myślą, że kobiety nie potrafią wbic przysłowiowego "gwoździa" i z góry to zakładają... oświadczam, że potrafimy!!!!! :) inną sprawą jest to, że lubimy gdy Wy to robicie;-)

Acha...często nic sami nie potrafią odszukac....lub im się nie chce...lenie.
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Moja kobieta nie potrafi wbic gwozdzia i jestem tego praktycznie pewny( pewnie nawet nigdy nie trzymala mlotka w dloni).

Moj widok z mlotkiem tez jej raczej nie bawi... za ti lubi patrzec jak rabie drzewo do kominka bez koszulki.
 

ostraaga25

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
raudex napisał:
to się tyczy nie tylko panów mam znajomą która jest przy kości i to widać podczas zwykłej rozmowy z nią często daje do zrozumienia że wygląda świetnie i ma doskonałą figurę ponieważ to moja tylko znajoma nie komentuje tego ale gdybym znał ją bliżej powiedział bym jej prawdę ponieważ nie cierpię takiego zachowania sam mam wiele wad i trzeba być w stosunku do siebie obiektywnym i nie liczyć że ludzie są tępi i tego nie widzą
Fakt najważniejszy jest zdrowy stosunek do siebie , niektórzy niestety nie widzą swojego prawdziwego oblicza a szkoda bo ktoś kiedys moze im to bolesnie uswiadomic
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
W facetach mnie drażni to, że są tacy strasznie "wrażliwi" na nic nie można zwrócić uwagi.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Vanessa Farquharson w "Zieloni śpią nago" odkrywa że ona wybiera się do pracy w try miga - otwiera i zamyka parę szuflad, otwiera i zamyka parę szafek i szaf i... już!
Natomiast każdy jej chłop podnosi rano z podłogi każdą część wczorajszego ubrania, sprawdza czy czysta i zakłada na siebie.

Te odmienne sposoby rażą obie strony!
Vanessa, po 15 latach przyjaźni stwierdziła, że kocha Jakoba (Arab), który ... (patrz wyżej), ale ma analogiczne z nią upodobania i zachowania do niektórych rzeczy.

Panowie! Jej analizy są kobiece, więc nieomylne. Ale nie wiadomo czy i kogo wybierze.
I to jest w mężczyznach najgorsze - to wprawianie dziewczyn w wahania i niepewność.
Nie łudźcie się, iż niezawodne będzie chwycenie za warkocze i zawleczenie do jaskini, jeżeli nie jesteście Jakobem. Ale...
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
"Na swoim miejscu" jest naprawdę i na pewno doskonałą maksymą codzienności. Jednak bywają Osoby uwielbiające przemeblowywanie. Może stabilizacja miejsc dla różnych rzeczy jest dla nich nudna i dotąd przestawiają, przekładają aż będzie wszystko tak, jak na początku. I wtedy stwierdzają: - No, teraz to jest nareszcie więcej miejsca, jest ergonomiczniej itd.

Solniczka w zlewie podoba mi się bardziej niż zegarek w wodzie na ugotowanie jajek na miękko!
 

forumocnik

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
55
Punkty reakcji
0
Nie lubię: cwaniactwa, kozakowania i tego, że najcześciej wiedzą wszystko najlepiej i we wszystkim chcą doradzić i "pomóc"

Sam jestem facetem i staram się nie powielać tego czego nie lubię.

Mimo wszystko i tak najlepsza jest "transformacja" facetów kiedy pojawia się kobieta. Dziwne, że nagle zaczynają się zachowywać inaczej. Jakby przęłączyli sobie tryb działania.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
forumocnik napisał:
Mimo wszystko i tak najlepsza jest "transformacja" facetów kiedy pojawia się kobieta. Dziwne, że nagle zaczynają się zachowywać inaczej. Jakby przęłączyli sobie tryb działania.
Tak, byłem świadkiem gdy na jakiejś klatce schodowej piłem z kolegami piwa. Potem weszła do niej (zapewne tu mieszkająca) grupka 3-4, osób z czego jedna osoba była dziewczyną. Cóż, dałbym sobie rękę uciąć, że na co dzień gdy żadnych samic nie ma w pobliżu, ci samce idiotów z siebie nie robią. Te śmiechy, te głupie żarty. Żałosne.
 

para_noir

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
10
U mojego ex partnera drażniła mnie jego chorobliwa zazdrość. Każdego mężczyznę, który na mnie spojrzał lub się do mnie uśmiechnął, odbierał jako poważną konkurencję. Nie mogłam nawet porozmawiać czy spotkać się z moimi znajomymi płci męskiej, bo momentalnie robił się agresywny. Jeżeli już zgodził się, żebym gdzieś wyszła bez niego, to dzwonił i pisał do mnie co kilkanaście minut.
Tak poza tym, to nie miał większych wad.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
W facetach (bo u nich to widuję najczęściej) śmieszy mnie kiedy chwalą się, że coś potrafią a później się okazuje, że kompletnie nie ma to pokrycia w w rzeczywistości a oni wychodzą na błaznów.
 

AdaWalcz

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2014
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Gressil napisał:
W facetach (bo u nich to widuję najczęściej) śmieszy mnie kiedy chwalą się, że coś potrafią a później się okazuje, że kompletnie nie ma to pokrycia w w rzeczywistości a oni wychodzą na błaznów.
Śmieszne jest, bynajmniej u mojego męża, że mówi, że czegoś nie umie zrobić, tylko po to żeby tego nie robić, a potem okazuje się, że doskonale to potrafi.
 

hyzop

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
nie znoszę panó którzy podrywaja na wieśniaka pewniaka, wtedy mówie im żeby spojrzeli w lustro. Natomiast u swoich facetów nie lubię rozrzucania skarpetek, nie lubię jak są zbyt dżentelmeńscy wobec innych kobiet. Jak ulegają kobietom wiecznie czegoś potrzebujacych, co nie maja swoich facetó, a podrywają cudzych
 
Do góry