O Facetach - co drażni, co cieszy, dyskusja ogólna, etc.

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
jeden miły gest lub miły wieczór plus przytulaczki sprawią, że złość nam przejdzie, a wszystkie winy zostaną zapomniane. :D
Zazwyczaj złość kobiety jest spowodowana byle czym. Wychodzę z założenia, że bezsensowna złość zasługuje tylko i wyłącznie na olanie jej- tj. zachowywanie się jak gdyby nigdy nic. Oszczędza to sztucznego podlizywania się, które i tak zapewne nie przynosi oczekiwanych rezultatów.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Thyme, nie, nie cenzura, gdybym miała coś do dodania to napisałabym o tym :p

"Skorzystałeś z okazji", że tak pozwolę sobie to ująć, a mi już nie chciało się podkreślać po raz n-ty, ze nie warto oceniać jednostki na podstawie ogółu.

A podobno cnotą jest bycie szczerym i brak akceptacji dla kłamstwa. Teraz zaczynam rozumieć - zależy kiedy wygodniej.
Szczerość, szczerością - wychodzę z założenia, że lepiej milczeć niż skłamać.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Ależ ja nikogo nie oceniam. Po prostu zadaję dosyć prowokujące pytania (wynikające z obserwacji ogółu, co nie jest tak wartościowe jak obserwacja szczegółu). To tak jakby powiedzieć "narkotyki uzależniają i zabijają" zapominając jednocześnie (bądź nigdy nie wiedząc), iż LSD nie uzależnia i nie ma czegoś takiego jak przedawkowanie skutkujące śmiercią, podobnie jak marihuana nie uzależnia (fizycznie, psychicznie istnieje takowa opcja) i nie zabija. Idąc tym tokiem rozumowania, aby móc wypowiedzieć się na dany temat, trzeba go znać. Każda inna forma jest irytująca (nawet jeśli się temat zna, lecz celowo ignoruje) - ja ją właśnie stosuję w pełni świadom. Powkurzać nie można raz na ruski rok?
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Pewnie, że można, tym bardziej, że spokojnie coś tu ostatnio :p

Wiem, że nikogo nie oceniłeś, ale dzięki Twojemu pytaniu popisała się inna pani, więc Twój zabieg jako tako można uznać za skuteczny.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Właśnie?-ja bym nie miała nic przeciwko, gdyby pod pewnymi względami facet był podobny do mnie-był by bliski ideału:)
 

carbidovva

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2013
Posty
40
Punkty reakcji
1
sewanna napisał:
Chciałabym zadać pytanie kobietom-co nzs drażni w naszych facetach?.kochamy ich-to oczywiste,ale czasami doprowadzają nas do szału-co takiego robią?no właśnie...O to chcę zapytać?.podam przykład mojego partnera .Często wpada w samouwielbienie.Uważa ,że jest piękny ,choć ostatni mu się przytyło,Oczywiście wszystko co robi ,robi najlepiej na świecie,itd...Może póżniej podam więcej przykładów....Jestem ciekawa waszych doświadczeń.
a ja wręcz przeciwnie, lubię jak facet jest lekko zarozumiały. potem mogę mu ucierać nosa hehe. mnie denerwuje wymagania jakie mężczyźni mają w stosunku do kobiet.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
No jasne, lepiej żeby nie mieli wymagań tylko jeszcze pokłony składali, że ich kobieta zechciała.
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
mnie denerwuje wymagania jakie mężczyźni mają w stosunku do kobiet
Większość zbyt mało wymaga i przez to bierze byle co. To jakby chcieć znaleźć idealny samochód, ale w końcu kupować to co sprzedaje sąsiad. Nawet nie zbliżający się do ideału złom, ale przynajmniej był pod ręką.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Lepszy pyton w garści niż gołąb na dachu, jak to by Sasha Grey trafnie ujęła.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Swojego nie ma, musi nadrabiać straty. Co poradzisz, nic nie poradzisz. Jakie życie taki rap. Pytonowy.
 

Antonika

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
MNie najbardziej drażni to, że pyta mnie o coś, co powiedziałam mu 5 minut wcześniej...
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Faceci maja taki zwyczaj-nie słuchania,wyłączania się.Fakt to irytujące, gdy facet pyta jak jutro idę do pracy - mówiłam mu kilka razy,że na nockę-przykładowo...On niestety był wtedy w innym świecie .
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Obecnie co mnie drazni-uważacie się za Panów tego świata -a sami nawet własnych gaci w szufladzie nie potraficie znależć...tyle!
 
Do góry