O czym nie wiedzą Panowie...

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
My kobiety mamy swój własny babski świat o którym Panowie wiedzą baardzo mało, lub prawie nic-oto co mnie rozbawiło:
http://facet.pl/?p=7509

Inną sprawą jest świat naszch gadżetów,kosmetyków ,ciuchy itd.-mało który facet wie co to zalotka,fiszbiny czy leginsy-czarna magia :123: Nie mam im tego za złe,wiem,że my także nie znamy się na pewnych męskich "sprawach"-piszę tak na wypadek gdyby ktoś potraktował temat zbyt poważnie :eek:czko:
http://kobieta.wp.pl/gid,15325811,img,15325870,kat,132006,title,Faceci-nie-wiedza-co-to-jest,galeriazdjecie.html?ticaid=111f6b&_ticrsn=5
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Kobiet nie da się w pełni zrozumieć, ba! Nawet w małym stopniu :D Myślę, że to też działa w drugą stronę :). Ale w wyniku tego mają miejsca różne śmieszne sytuacje i generalnie jest ciekawie :)
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
sewanna napisał:
Inną sprawą jest świat naszch gadżetów,kosmetyków ,ciuchy itd.-mało który facet wie co to zalotka,fiszbiny czy leginsy-
Moze to zabrzmi głupio, ale jak spotykam się ze znajomymi, to szkoda nam czasu na tematy o pomadkach, lakierach i zalotkach. :)
 

pisofszit

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2013
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Spodziewałem się, że mniej będę wiedział... Czy to już jakiś sukces?
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
sewanna napisał:
mało który facet wie co to zalotka,fiszbiny czy leginsy-czarna magia
Inna sprawa, że nas to kompletnie nie interesuje :) Gdybym zapytał dziewczynę, co to jest oporopowrotnik, to też by raczej nie wiedziała, bo po co jej to wiedzieć? To są tematy, które nas po prostu nie interesują, podobno jak inne Was. Noo... chociaż zdarzają się tacy "faceci", którzy w temacie pomadek, zalotek, lakierów itp wiedzą chyba więcej od kobiet.....
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Primawera napisał:
Moze to zabrzmi głupio, ale jak spotykam się ze znajomymi, to szkoda nam czasu na tematy o pomadkach, lakierach i zalotkach.
Już sobie wyobrażam takie spotkanie towarzyskie-to raczej wiadomo,że nie są to tematy do inspirujących dyskusji :tongue:




Isen1822 napisał:
To są tematy, które nas po prostu nie interesują, podobno jak inne Was
Właśnie-stąd mój temat-jego cel jest edukacyjny :037:
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
tak isen. i z reguły ci "faceci" już mają swoich facetów ;D
chociaż teraz taki trend zapanował wśród osobników płci męskiej, nawet tych hetero, że tu rureczki, tam legginsik, trampki, różowe koszulki, i tak dalej... niewieścieją nam chłopcy, szczęście - nie wszyscy! :)
1381326247_nzeugw_600.jpg


PS
Kobiety nie są po to, żeby je rozumieć...tylko żeby się wciąż o to starać :D
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
sewanna napisał:
Właśnie-stąd mój temat-jego cel jest edukacyjny
Dobrze Pani Profesor :p Edukuj :) Mogę się zrewanżować informacjami, związanymi z tematem motoryzacji, wojskiem i historią :p
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
sewanna napisał:
Już sobie wyobrażam takie spotkanie towarzyskie-to raczej wiadomo,że nie są to tematy do inspirujących dyskusji :tongue:
Nieustanne gadanie o zalotkach, lakierach i ciuchach - tym bardziej nie inspiruje ? :D
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Jak juz ktos zauwazyl, tak jest weselej :)
Uwazam, ze wlasnie roznice sprawiaja, ze jestesmy dla siebie atrakcyjni.
Wiadomo, ze facet nigdy nie zrozumie, jak to jest miec okres, byc w ciazy czy chociazby nosic sukienki (chociaz slyszac propozycje co niektorych pomyslow programow przedszkolnych az lapie sie za glowe...). Tak samo kobiety nie zrozumiejarytualnego ogladania meczow, czy rozterek dotyczacych dlugosci i odchylenia penisa.
Tak czy inaczejjestesmy dla siebie stworzeni i niezle nadrabiamy swoje braki :)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Jest to element, działa, mający na celu redukcje siły, powstającej w czasie odrzutu lufy, po oddaniu strzału :) Wojsko i historia to mój konik, dlatego zaproponowałem wymianę informacji związaną z tymi tematami :p
Pestka__ napisał:
niewieścieją nam chłopcy, szczęście - nie wszyscy!
Nie wszyscy, ja jestem chyba tego najlepszym przykładem :) A przynajmniej tak sądzę ;p

Thyme napisał:
O.k-więc cóż to takiego?
Ja na przykład nie wiem.
To zrozumiałe. Nie każdy interesuje się tego typu rzeczami :) Ten temat ma raczej dosyć wąskie grono wielbicieli
 
M

MacaN

Guest
Primawera napisał:
To dawaj nowy temat, chętnie się czegos nowego dowiem
Miałem raczej na myśli to, że Was nudzi taka rozmowa. Poruszenie przy kobiecie tematu polityki, tak na poważnie to w większości strzał w kolano. Ja się nauczyłem : 0 filozofowania, 0 polityki i najlepiej to niepytany udawaj idiotę, a na pytanie odpowiadaj bardzo konkretnie. Niestety.
 
Do góry