O czym nie wiedzą Panowie...

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
9macan5 napisał:
Miałem raczej na myśli to, że Was nudzi taka rozmowa. Poruszenie przy kobiecie tematu polityki, tak na poważnie to w większości strzał w kolano.
A może sie mylisz :eek:czko: chociaż zgodzę się, że jest to bardzo śliski grunt. :)
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
Leginsy to my wiemy co to jest. To w tym właśnie pupencję wyglądają obłędnie :310:
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
skeett napisał:
Leginsy to my wiemy co to jest. To w tym właśnie pupencję wyglądają obłędnie
O ile dziewczyna nosząca leginsy, nie jest otyła. Niestety, ale tego typu ubrania nosze również te, które pod żadnym pozorem nie powinny ich zakładać. Efekt jest raczej komiczny i odrzucający.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Isen1822 napisał:
. Ale koniec już tego, ponieważ nie możemy autorce rozwalać tematu
W sumie -damskie bibeloty, czy pistolety-kto wie co może być grożniejsze?




9macan5 napisał:
0 filozofowania, 0 polityki i najlepiej to niepytany udawaj idiotę
Nie wiem Macanie jakie kobiety-raczej dziewczyny spotykasz?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
właśnie. spasione jednak najchętniej wciskają się w leginsy bo myslą chyba ze je to wyszczupla...a to nieprawda, nieprawda do diabła! ;)
tak samo nie podobają mi sie w leginsach kobiety, które mają już swoje lata...nie wygląda to ani estetycznie ani sexy...
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
Pestka__ napisał:
właśnie. spasione jednak najchętniej wciskają się w leginsy bo myslą chyba ze je to wyszczupla...a to nieprawda, nieprawda do diabła! ;)
tak samo nie podobają mi sie w leginsach kobiety, które mają już swoje lata...nie wygląda to ani estetycznie ani sexy...
No tak, chodziło mi oczywiście o fajne pupki :D
 
M

MacaN

Guest
sewanna napisał:
Nie wiem Macanie jakie kobiety-raczej dziewczyny spotykasz?
Może żyjemy w innym świecie, ale jedyne przedstawicielki płci pieknej, którym to nie przeszkadza widziałem tylko na forum :D



sewanna napisał:
W sumie -damskie bibeloty, czy pistolety-kto wie co może być grożniejsze?
Punkt widzenia... i tak dalej. ( W sensie, zależy od tego, jak ważnego faceta z wielką ... armatą uwiedzie jaka kobieta :p )



Isen1822 napisał:
O ile dziewczyna nosząca leginsy, nie jest otyła
Albo po prostu spasiona. Taaa... częsty widok
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
sewanna napisał:
W sumie -damskie bibeloty, czy pistolety-kto wie co może być grożniejsze?
Strach pomyśleć, co tam trzymacie w torebkach, czy garderobie :D


sewanna napisał:
Leginsy to my wiemy co to jest.
Ach-a wiemy co to gofrownica?
Taką wiedzę też posiadam, czuje się już prawie jak znawca tematu :p



Pestka__ napisał:
właśnie. spasione jednak najchętniej wciskają się w leginsy bo myslą chyba ze je to wyszczupla...a to nieprawda, nieprawda do diabła!
tak samo nie podobają mi sie w leginsach kobiety, które mają już swoje lata...nie wygląda to ani estetycznie ani sexy...
Widok takiej dziewczyny mnie zawsze przeraża! Niektórzy chyba nie mają w domu lustra...
 

pisofszit

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2013
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Isen1822 napisał:
Strach pomyśleć, co tam trzymacie w torebkach
To miejsce mnie przeraża i to na serio! Już nieraz widziałem, jak jakaś dziewczyna wsadza rękę za lokieć do torebki wielkości dłoni! To jest podejrzane...



Isen1822 napisał:
Widok takiej dziewczyny mnie zawsze przeraża! Niektórzy chyba nie mają w domu lustra...
Albo się po prostu w tym dobrze czują.
 
M

MacaN

Guest
sewanna napisał:
urządzenie do falowania włosów
Ja myślałem, że to lokówka :p



pisofszit napisał:
To miejsce mnie przeraża i to na serio! Już nieraz widziałem, jak jakaś dziewczyna wsadza rękę za lokieć do torebki wielkości dłoni! To jest podejrzane...
Tak, ja także oglądałem Harrego Pottera i Insygnia Śmierci, part 1 :D
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
Torebki to ewenement...tam się zmieści wszystko i jeszcze będzie miejsce.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Isen1822 napisał:
Niektórzy chyba nie mają w domu lustra...
Mają-takie mniejsze -gdzie dupska nie widać.Pewne kobiety jeśli same czegoś nie widzą to myślą,że inni też.Ostatnio usłyszalam jak pewna pani(starsza) powiedziała do fryzierki-z tyłu proszę się nie układać -przecież nie widać. :123:
 
M

MacaN

Guest
sewanna napisał:
.Ostatnio usłyszalam jak pewna pani(starsza) powiedziała do fryzierki-z tyłu proszę się nie układać -przecież nie widać.
Może ma to jakiś sens ? Przecież taka starsza pani nie musi się nikomu podobać. Wystarczy, żeby się dobrze czuła ;)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Isen1822 napisał:
To, że akceptuje swój wygląd, nie znaczy, że muszę całemu światu prezentować moją bliznę na klatce piersiowej, po oparzeniu.
Odbiegamy zupełnie od tematu,ale trudno-widzisz masz jakąś tam bliznę i masz to szczęście,że da się to ukryć-co mają zrobić osoby z oszpeconą twarzą-zamknąć się w domu,aby ich widok czasem kogoś nie uraził?
http://patrz.pl/filmy/oszpeceni-ludzie-walcza-o-akceptacje
 

Jeszoswiesz

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2013
Posty
83
Punkty reakcji
5
Wiek
38
To ja może odnośnie tematu od tak zapytam drogie koleżanki o to czego nie wiem :).
Czasem odnoszę wrażenie, że nie tylko facet ma problemy ze zrozumieniem kobiety, ale i wy same jakby chyba się nie rozumiecie i nie dogadujecie. Znaczy, od samych dziewczyn wielokrotnie słyszałem, że o wiele bardziej wolą pracować w męskim gronie, bo w damskim to tylko ploty, wzajemne przekomarzanie się, kłótnie, przekombinowanie, gmatwanie itp. Czy faktycznie tak jest? Też jakby wojny między kobietami są bardziej zawzięte i wyrafinowane, widzę to z autopsji na co dzień w pracy, kiedy jedna drugiej nóżkę podstawia.
Druga sprawa, to kobieta - szef. 90% moich pracodawczyń zawsze zasługiwały na miano najwredniejszego szefa ever. Często się z tym spotykacie? Bo ja niestety tak :D. Skąd to się może brać? Czy chodzi może o jakieś udowodnienie czegoś męskiej części społeczeństwa, że kobieta rządzić też potrafi? A może o coś innego.
 
Do góry