O co się modlą pod Pałacem Prezydenckim?

Steve Sondej

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
350
Punkty reakcji
2
Wiek
35
"A gdy się modlisz, nie bądź jako obłudnicy; albowiem się oni radzi w bóżnicach i na rogach ulic stojąc, modlą, aby byli widziani od ludzi; zaprawdę powiadam wam, iż odbierają zapłatę swoję. Ale ty, gdy się modlisz, wnijdź do komory swojej, a zawarłszy drzwi swoje, módl się Ojcu twemu, który jest w skrytości; a Ojciec twój, który widzi w skrytości, odda ci jawnie." Mt 6:5-6
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Ciekawy napis "Odsunmy bade czworka". Interesuje jest to iz to jest postutal Janusza Korwina Mikke ale nie podejrzewam ze to jego sympatycy.

Bo PiS do tej bandy przeciez nalezy..

A tak pozatym nasuwa mi sie znane i ironicznie powiedzenie "Swietszy od papieza".

Proponuje odsluchac piesn okolicznosciowo-podsumowujaca.

Holier Then Thou
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
to taka tęczowa koalicja...
temat przenoszę do innego działu
 

Mroczna

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
9
Miasto
Żywiec
Obejrzałam wczoraj trochę wiadomości i jestem przerażona tym co się dzieje,skąd w ludziach tyle złości i nienawiści,jak Kaczyński się w końcu nie zamknie to będziemy mieć zaraz wojnę domową
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
A jak Kaczyński ma racje to co ??? To tż ma sie zamknąć? A moze to Tusk ma się zamknąć? A może Ty, albo ja...?
 
C

Crockett

Guest
Modli się w domu albo w kościele a nie przed domem prezydenta.

Ci modlitewni jak się kilkadziesiąt minut temu dowiedziałem podczas gdy pielgrzymka z pierwszą damą na pokładzie samolotu wracała z Rosji a orszak z Kaczyńskim na czele wychodził z kolejnymi pochodniami :lol: z kościoła krzyczał w niebo głosy by maszyna się rozbiła... Człowiek doznaje szoku słysząc coś takiego, słysząc, że ludzie wychodzący z kościoła, tak identyfikujący się z wiarą, na czele z jednym z najważniejszych polityków w Polsce życzą śmierci prezydentowi i jego żonie, legalnie wybranemu przez większość Polaków. Z czystym sumieniem można by powiedzieć o fałszu, bezczeszczeniu wiary i chuligaństwie, której przewodniczy prezes PiS. A samo chodzenie z pochodniami jest na ustach wielu ludzi, którzy drwią z tego średniowiecza, które w Polsce po tej tragedii wyrosło i jest fenomenem na skalę co najmniej Europy.
 

Mroczna

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
9
Miasto
Żywiec
A jak Kaczyński ma racje to co ??? To tż ma sie zamknąć? A moze to Tusk ma się zamknąć? A może Ty, albo ja...?

A nie widzisz,że to co on robi prowadzi do wojny. Tusk raczej nie stoi pod pałacem i nie podburza ludzi.Skoro Komorowski został wybrany na prezydenta większością głosów to widocznie taka była decyzja większości polaków i należy to uszanować,a nie robić zadymę. Co z tego wyjdzie dobrego? Przecież Tusk czy Komorowski nie zrezygnują z tego stanowiska,bo Kaczyński tak chce.
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
to będzie wojna,jestem pewna

Wojna o kasę trwa w najlepsze.
Modli się w domu albo w kościele a nie przed domem prezydenta.

Ci modlitewni jak się kilkadziesiąt minut temu dowiedziałem ... z kościoła krzyczał w niebo głosy by maszyna się rozbiła...

Modlić się wolno tam gdzie kto ma ochotę byle nikomu nie wadzić.

A skąd jeśli można takie informacje?
 

Szara Eminencja

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2010
Posty
78
Punkty reakcji
7
jak Kaczyński nie przestanie wariować to będzie wojna,jestem pewna

Polityka sama w sobie jest wojną. Czy to nie jest normalne, że zarówno zwolennicy rządu jak i ugrupowań antyrządowych chcą napsuć sobie nawzajem jak najwięcej krwi? A Kaczyński, jakby nie było, jest prezesem największej partii opozycyjnej w Polsce, więc czego wy od niego oczekujecie? Chyba nie tego, że nie wykorzysta sytuacji i będzie siedział cicho?

Ci modlitewni jak się kilkadziesiąt minut temu dowiedziałem podczas gdy pielgrzymka z pierwszą damą na pokładzie samolotu wracała z Rosji a orszak z Kaczyńskim na czele wychodził z kolejnymi pochodniami :lol: z kościoła krzyczał w niebo głosy by maszyna się rozbiła... Człowiek doznaje szoku słysząc coś takiego, słysząc, że ludzie wychodzący z kościoła, tak identyfikujący się z wiarą, na czele z jednym z najważniejszych polityków w Polsce życzą śmierci prezydentowi i jego żonie, legalnie wybranemu przez większość Polaków. Z czystym sumieniem można by powiedzieć o fałszu, bezczeszczeniu wiary i chuligaństwie, której przewodniczy prezes PiS.

Każdy medal ma dwie strony. Przypomnij sobie słowa Komorowskiego ( podobno wielki katolik ), Niesiołowskiego oraz wielu innych polityków PO pod adresem Lecha i Jarosława Kaczyńskich. Następnie przejrzyj różne fora i zobacz, co się o nich wypisywało i nadal się wypisuje. Rozumiem, że każdy ma prawo kogoś lubić, lub nie, ale w tym momencie rodzi się następujące pytanie: czy to też nie jest szczyt hipokryzji, chuligaństwa i chamstwa?

A samo chodzenie z pochodniami jest na ustach wielu ludzi, którzy drwią z tego średniowiecza, które w Polsce po tej tragedii wyrosło i jest fenomenem na skalę co najmniej Europy.

A to już wina naszego pięknego i kochanego ustroju, który sami sobie wybraliśmy. Ludzie w podeszłym wieku z pochodniami w rękach mają prawo maszerować sobie po ulicach Warszawy ( oczywiście nie wyrządzając żadnych szkód i nie robiąc nikomu krzywdy )i nam nic do tego. Demokracja to demokracja, czyż nie? Szkoda, że nikt wcześniej nie przewidział do czego to może doprowadzić.

TV relacjonuje i chyba nie pokazuje czegoś, co sami nakręcili tylko to, co się autentycznie wydarzyło.

I nigdy nie przyszło Ci do głowy, że telewizja przedstawia to, co się dzieje w bardzo nieobiektywny sposób? Nie przeczę, że w szeregach Kaczyńskiego jest masa, tak zwanych, „oszołomów”, ale jesteś w błędzie, jeśli myślisz, że nie znajdziesz takich pośród zwolenników PO. Wystarczy wejść na jakieś forum niskich lotów, typu onet, by się o tym przekonać.
 
C

Crockett

Guest
A to już wina naszego pięknego i kochanego ustroju, który sami sobie wybraliśmy. Ludzie w podeszłym wieku z pochodniami w rękach mają prawo maszerować sobie po ulicach Warszawy ( oczywiście nie wyrządzając żadnych szkód i nie robiąc nikomu krzywdy )i nam nic do tego. Demokracja to demokracja, czyż nie? Szkoda, że nikt wcześniej nie przewidział do czego to może doprowadzić.

I nigdy nie przyszło Ci do głowy, że telewizja przedstawia to, co się dzieje w bardzo nieobiektywny sposób? Nie przeczę, że w szeregach Kaczyńskiego jest masa, tak zwanych, „oszołomów”, ale jesteś w błędzie, jeśli myślisz, że nie znajdziesz takich pośród zwolenników PO. Wystarczy wejść na jakieś forum niskich lotów, typu onet, by się o tym przekonać.

Demokracja swoją drogą też nie przyzwala na wszystko bo takiego prawa nigdzie nie ma. A pochodnie mogą sobie owszem ci ludzie nosić, szkoda tylko, że się tylu nabija się z tego, bo jest z czego. UE, 2010 rok, XXI wiek a w jedynej Polsce wielcy katolicy, wychodzący ze świątyni, krzyczący by samolot z parą prezydencką spadł, odprawiają modły jak pierwsi chrześcijanie w starożytności. W religii też nastąpił postęp. Są kraje do których w kwestiach religii Polska nie może się równać. Tam nikt nie robi pośmiewiska.

TV dla opinii publicznej jest jednym ze źródeł pokazywania tego, co się dzieje. Innego źródła nie mamy, wszyscy, zwykli obywatele. Czym się kierować jak nie tym?...
 
Do góry