figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
Wiem ,że długie, ale liczę na waszą pomoc ,że mi pomożecie.2 miechy temu zostawiła mnie i zerwałem kontakt z nia. zalajkowała opis"gdyby chciał to by napisał" napisała do mine 2 razy ostanio po zerwaniu konatku i zalajkowała opis"rozumiem ze czekasz az bedzie za pozno" ale nie złozyła mi zyczen na 18 urodziny, nie zalezy jej? mówiła ze jak lajkuje opis to zawsze ma kogos na mysli. a i dodam ze flirtuje z takim jednym. ale to jest strasznie dziecinne bo ise z tym bardzo afiszuje. na pokaz;] np ostatnio napisał jej ze zaczepia ja w ramach akcji bo chce uprawiać z nią seks;da ona odpisała ze wszystko w swoim czasie.;d;d ;*albo wysłała mu linka "rzuć wszystko i chodz się całować"albo wysłał jej przyjaciółce tak " tobie też obiecane fejsczkowe lowe <333! ;)na to moja była odpisała ze co to ma znaczyc i ze myslałą ze ona jest ta jedyna ;(a on odpisał ze jest ;)i napisała tam tak " no bo ja jestem o niego zazdrosnaa to chyba oczywiste;d"i taka inna kumpela napisała zeby sie z nia na radke umówił, a ona napisała, że już dawno są umówieni;* i tam zawsze jakieś posty były tupu-; * słodko ;)- jak zawsze;)-lubie to <3nawet bardzo ;) )-i odrazu lepszy dzień;3 ; *tego typu. A tekst z jego strony do jej koleżanki - tobie też obiecane fejsczkowe lowe <333! ;)czyli już widać ze ustawione jest to wszystko.wszystko to sobie na tablicy na fb piszą i jest to dziecinne te serduszka i buziaczki!nie wiem może to ja jestem jakiś inny? ale według mnie takie akcje są na pokaz;)a i te opisy zalajkowane przez nią "gdyby chciał to by napisał" albo "rozumiem ,że czekasz aż bedzie za pózno" wydaje mi sie ze jest to kierowane do mnie. Wiem dziecinne po 18 lat ;)
 

marioKnZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
215
Punkty reakcji
10
Wiek
37
Miasto
Milton Keynes, UK
Porozmawiaj z Nią szczerze w cztery oczy / nie traktu tego co ludzie piszą na FB tak bardzo serio.
Czemu się rozstaliście - Tobie ewidentnie zależy i bardzo się przejmujesz sytuacją - czy może chodzi nie o Nią, tylko frustrującą samotność?
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Gdyby nie te znaczki, ptaszki, buziaczki i serduszka by mi się lepiej czytało.
Weź się gościu ogarnij, zabierz się za coś konkretniejszego, a nie cały czas jak jakiś no-life śledzisz tablicę swojego "fejsbuczka". Ona pisze, lajkuje i ogólnie robi swoje, a Ty jak debil próbujesz to rozumieć na swój sposób.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Ale o co chodzi? Aha, Wy jesteście pop*erdoleni. (dzisiaj jakoś trudniej dostrzegać oczywistości)

Wiem dziecinne po 18 lat ;)
To był komentarz do całej sprawy, czy do Twojego zachowania? Jeśli tylko do pierwszego -> dorośnij!

Przestań wstawiać kwejkowe gówno na fejsa. Po co ona ma wiedzieć, że ciągle zaprzątasz sobie nią głowę?
Nie śledź każdego jej ruchu, bo ześwirujesz. Każdy nowy znajomy, każdy komentarz - nie ma znaczenia.

Jakie są Wasze relacje w tym momencie? Nadal rozmawiacie?
Jeśli można... Dlaczego Cię poje*ała?
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Wiem ,że długie, ale liczę na waszą pomoc ,że mi pomożecie.2 miechy temu zostawiła mnie i zerwałem kontakt z nia. zalajkowała opis"gdyby chciał to by napisał" napisała do mine 2 razy ostanio po zerwaniu konatku i zalajkowała opis"rozumiem ze czekasz az bedzie za pozno" ale nie złozyła mi zyczen na 18 urodziny, nie zalezy jej? mówiła ze jak lajkuje opis to zawsze ma kogos na mysli. a i dodam ze flirtuje z takim jednym. ale to jest strasznie dziecinne bo ise z tym bardzo afiszuje. na pokaz;] np ostatnio napisał jej ze zaczepia ja w ramach akcji bo chce uprawiać z nią seks;da ona odpisała ze wszystko w swoim czasie.;d;d ;*albo wysłała mu linka "rzuć wszystko i chodz się całować"albo wysłał jej przyjaciółce tak " tobie też obiecane fejsczkowe lowe <333! ;)na to moja była odpisała ze co to ma znaczyc i ze myslałą ze ona jest ta jedyna ;(a on odpisał ze jest ;)i napisała tam tak " no bo ja jestem o niego zazdrosnaa to chyba oczywiste;d"i taka inna kumpela napisała zeby sie z nia na radke umówił, a ona napisała, że już dawno są umówieni;* i tam zawsze jakieś posty były tupu-; * słodko ;)- jak zawsze;)-lubie to <3nawet bardzo ;) )-i odrazu lepszy dzień;3 ; *tego typu. A tekst z jego strony do jej koleżanki - tobie też obiecane fejsczkowe lowe <333! ;)czyli już widać ze ustawione jest to wszystko.wszystko to sobie na tablicy na fb piszą i jest to dziecinne te serduszka i buziaczki!nie wiem może to ja jestem jakiś inny? ale według mnie takie akcje są na pokaz;)a i te opisy zalajkowane przez nią "gdyby chciał to by napisał" albo "rozumiem ,że czekasz aż bedzie za pózno" wydaje mi sie ze jest to kierowane do mnie. Wiem dziecinne po 18 lat ;)

o ja pier.... nic nie rozumiem, czy wy teraz w innym jezyku gadacie?

i na 'fejsie' sie na seks umawiacie przez klikniecie w ikonke? :bag:
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Właśnie o to samo chciałem zapytać,co oznacza to słowo? Tak czy inaczej jedna rada" daj sobie spokój i nie zastanawiaj się o co moze chodzić 18 latce,która zaczyna szaleć. Po prostu całkowicie to olej i już. Skoro nawet nie złożyła Ci życzeń,to nie spodziewaj się niczego wielkiego z jej strony.
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
No zostawiła mnie bo się odkochała. w dniu rozstania powiedziała mi że jeszcze raz mnie za wszystko przeprasza i ma nadzieję ,że znajdę sobie dziewczyne która pokocha mnie całym sercem bo jestem na prawde wartosciowmy chłopakiem. i powiedziała ze jak bede chciał zerwać kontakt zeby zapomniec to uszanuje to, ale dalej by chciała ze mna rozmawaic bo bardzo mnie lubi tak powiedziała. Ja w akcie depsperacji poprosiłem ją o 2 szanse. nie odzywałem się 2 dni. zadzwoniłą do mnie jak by niby nic, siemka co robisz? i tak codziennie, pisałą do mnie i dzwoniła. ja ją olewałem troche. a ona do mnie tak "własnie wiedze jak ci zalezy na 2 szansie. ja przeciez juz nic odm nie nie czujesz, nie chce litości. a ona, skoro uważasz ze to jest litość. ale nie powiedziałąm ze cie nie lubie. JAK MOŻNA Z KIMS BYC NIC DO NIEGO NIE CZUJĄC ?
zerwałem kontakt po 3 tyg. napisałem jej ze nie mam ochoty sie spotykac, powiedziałem jej tez ze mnie wkykorzystała. a ona ze mnie nie wykorzystała bo juz by sie nie chciałą ze mna spotykac. i ze mam własne zdanie zawsze a ona nie zamierza go zmieniac bo nie interesuje ją juz co mysle.
zapytałem po co to wszystko było? a ona lool bo byłam zakochana.
i napisała do mnie po zerwaniu kontatku 2 razy.... ciąg dalszy histoori jest zawarty w 1 poscie .

zalajkować ? - czyli Like it, lubie to.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
No offence (kocham to!), ale jesteś głupi. Najpierw prosisz ją o drugą szansę (Co z tego, że w akcie desperacji? Powiedziałeś to i już.), a potem unikasz. Co to za akcje z jej strony na fb?
Nie uważasz tej dziewczyny za cud, nie myślisz, że jest dla Ciebie jedyna - łatwo wywnioskować z tego, co napisałeś.

Mam dla Ciebie dwie opcje:
1. Zaczniesz bawić się w gierki na portalach społecznościowych, znowu będziesz z nią pisał, zejdziecie się ponownie - dobrze, głupki powinny trzymać się razem.
2. Naprawisz Wasze relacje tak, żebyście nie czuli się niezręcznie, gdy będziecie mijać się na chodniku. Potem pójdziesz swoją drogą i wydoroślejesz. Zostanie tylko jeden głupek - ona.

Sprawa jest prosta i nie komplikuj jej bardziej, niż teraz.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Stary, sam motasz.

Albo chcesz z kimś być i cały czas pokazujesz tej osobie swoje intencje,
albo bawisz się w podchody i przenosisz uczucia (o ile możemy tutaj mówić o uczuciach) na najniższy poziom.

Ona się nie zmieni, bo jej nie zależy. Ty możesz. Wybieraj.
 
Do góry