Nudne wakacje

joanna9423

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Witam! :)
Zaczęłam właśnie najdłuższe wakacje w swoim życiu i nie wiem co mam z nimi zrobić..
Większość moich znajomych ma jeszcze dwa tygodnie szkoły, a ja siedzę sama na działce i nie mam do kogo ust otworzyć. Szukam kogoś do pogadania, przyjaciela, chciałabym poznać kogoś ciekawego, o podobnych zainteresowaniach, chętnego do rozmowy.
Jestem z centralnej Polski, jak już mówiłam jestem maturzystką.
Może komuś też się nudzi? Jestem dostępna na gg, telefonie, mailu :)
Podaję gg i maila i czekam na odzew : 7957617 -gg baczulka@gmail.com - mój e-mail.
Pozdrawiam :)
 
M

mmamba88

Guest
joanna9423 napisał:
Witam! :)
Zaczęłam właśnie najdłuższe wakacje w swoim życiu i nie wiem co mam z nimi zrobić..
Większość moich znajomych ma jeszcze dwa tygodnie szkoły, a ja siedzę sama na działce i nie mam do kogo ust otworzyć. Szukam kogoś do pogadania, przyjaciela, chciałabym poznać kogoś ciekawego, o podobnych zainteresowaniach, chętnego do rozmowy.
Jestem z centralnej Polski, jak już mówiłam jestem maturzystką.
Może komuś też się nudzi? Jestem dostępna na gg, telefonie, mailu :)
Podaję gg i maila i czekam na odzew : 7957617 -gg baczulka@gmail.com - mój e-mail.
Pozdrawiam :)
Może jedź na jakiś festiwal? Ja wybieram się na Mad Skillz w Sobieńczycach (nad morzem). Dużo, dużo dobrej muzyki i dużo więcej atrakcji! Będą mistrzostwa Polski w motocrossie! Ja już nie mogę się doczekać! :) Na pewno spotkasz tam wiele ciekawych ludzi i zawrzesz znajomości które przetrwają wieczność.
 
R

Righteousness

Guest
Woodstock, jeszcze tylko chwila ;) i "Ku Przestrodze" w Chorzowie, zapraszam ;)
 
Do góry