nowy telefon ?

dave92

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Siemanko mam pytanie kończy mi się właśnie umowa u operatora i mam zamiar ją przedłużyć. Zasanawiam się jaki telefon (smartfon) wybrać.
Mam trzy które mnie interesują ale nie wiem który byłby najlepszy , pomoże mi ktos zadecydować ?
1. SAMSUNG GALAXY ACE
2. NOKIA LUMIA 710
3. SONY ERICSON XPERIA NEO V

Licze na pomoc :)
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Jeśli lubisz bawić się telefonem, coś zmieniać, modyfikować i mieć do dyspozycji setki tysięcy aplikacji - Xperia neo V. Natomiast jeśli lubisz bardziej zamknięte i prostsze systemy - Lumia 710. Ace z góry odrzucam ze względu na nieco przestarzałą specyfikację.
 

dave92

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Dzieki wybiore chyba Lumie bo poczytałem i na YT pooglądałem testy , bardzo fajny telefon i ogólnie jestem bardzo przyzwyczajony do nokii więc raczej lumia .
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Kurcze, ja jeszcze na Towim miejscu wzięłabym pod uwage LG Black. To ten to pierwszy telefon wyposażony w wyświetlacz Nova, charakteryzujący się jasnością na poziomie aż 700 nitów, przy ograniczeniu zużycia energii o 50% względem tradycyjnych ekranów LCD. Wiadomo ze kazdy chce czegoś innego od telefonu, ale dla mnie ten jest również godny uwagi.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Jeżeli chcesz mieć w pełni funkcjonalny telefon i dużą bazę oprogramowania, bierz Neo V. Jeżeli fajny dotykowy interfejs, a nie przeszkadzają ci ograniczenia Windows Phone 7, to możesz rozważyć Lumię 710. Dostajesz w zamian świetną i darmową nawigację. Ewentualnie w podobnym przedziale cenowym możesz mieć LG Swift Black lub HTC Desire S, ale specyfikacyjnie wiele od Neo V się nie różnią. LG wyróżnia się jedynie większym i lepszym wyświetlaczem, choć Reality Display z Xperii Neo V też radzi sobie bardzo dobrze.
 
N

nianiaSweet

Guest
jeśli chodzi o wyświetlacze LG to jak się okazuje LG zaprezentowało najbardziej zaawansowany wyświetlacz na świecie. Jego przekątna to 5 cali i już II połowie 2012 roku ma trafić do masowej produkcji.
http://www.telepolis.pl/news.php?id=25281
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
LG jesli chodzi o telefony to wchodzi na szyczyty. To co teraz pokazują i jakie telefony wypuszczaja na rynek az czasami zapiera dech w piersiach. Jesli chodzi o LG Swift 4X to dla mnie wyszedł im hit zwłaszcza z 4,7-calowym ekranem True IPS HD. Oj bedzie na pewno duze zamieszanie na rynku telefonów.
 
N

nianiaSweet

Guest
No tak LG P880 Swift 4X HD oprócz ekranu HD-IPS o przekątnej 4,7 cala, telefon posiada rozdzielczość HD (720 x 1280 pikseli), jest pokryty szkłem Gorilla, aparat 8 Mpix, HSPA+, Bluetooth 4,0, Wi-Fi, AGPS, radio FM z RDS-em oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Nad całością czuwa Nvidia Tegra 3 z czterema rdzeniami Cortex-A9 taktowanymi zegarem 1,5 GHz, grafiką ULP GeForce i 1 GB pamięci RAM. Ten model ma tylko 8,9 mm grubości i piórkową masę 133 gramów, mimo litowo-jonowej baterii o pojemności 2140 mAh. Jest największym zagrożeniem dla HTC One X i Samsunga Galaxy S III i jest od nich tańszy, co może zagrać kluczową rolę podczas podejmowania decyzji o zakupie tego konkretnego modelu.
 
Do góry