Nowy sprawdzony sposób zarabiania w internecie

glukos

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Tamodo jest to nowa prężnie rozwijająca się sieć afiliacyjna.

Zarabiać tutaj można na trzy sposoby:
1. Za każdego zarejestrowanego użytkownika z waszego ref linku dostajecie 0.25$ w 7 poziomowej strukturze.
Oznacza to, że dostajecie 0.25$ także za osoby zarejestrowane z ref linka osób zarejestrowanych z waszego ref linku itd. aż do 7 poziomu głębokości (rysunek poniżej)
tamodo-Structure.png

2. Otrzymujecie 5% od zarobków z afiliacji osób zarejestrowanych z waszego ref linku.
3. Zarabianie z afiliacji. Jest sporo kampanii, także każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie :).


Jak zacząć zarabiać:

1. Wchodzicie na stronę tamodo link -> https://www.tamodo.com/r/532826586
2. Rejestrujecie się i potwierdzacie email (nie ma weryfikacji danych osobowych ani telefonu).
3. Polecacie tamodo znajomym, na forach, blogach, grupach na facebooku itp.

Czyli jak sami widzicie nic skomplikowanego :)

Ja wczoraj zleciłem i dostałem pierwszą wypłatę od nich dlatego wrzucam tą ofertę tutaj bo jest jak najbardziej legit.
tamodoproof1.png

payment-Proof.png


Jakby ktoś miał problem ze znalezieniem swojego reflinku to jest on w prawym górnym rogu waszej tablicy (poniżej zaznaczyłem go czerwoną obramówką)
dashboard.png



Każde zarejestrowane konto weryfikują. Prowizja za refów będzie wypłacalna w przeciągu 3-30 dni od rejestracji użytkownika z waszego linku, a do tego czasu będzie ona w bloku 'Pending commission'. Minimalna wypłata wynosi 10$.

Podsumowując bardzo prosty sposób na zarabianie.

Jeśli coś by było dla was nie jasne piszcie śmiało.
 
Do góry