Nowy sezon, nowe seriale, czyli premiery!

Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Najbardziej wyczekuję The Royals i Mr. Robot.
Mr. Robot już tuż, tuż. ^_^
 

zmelty

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja polecam Narcosa i już jutro nowy sezon "putaaa chermanosss";P Ale zacząłem ten hitowy The Crown no i powiem wam wciąga i to bardzo, detale i jak ktoś lubi historyczne to siądzie. Kto oglądał szefowe? Spoko?
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Nawet spoko jest serial "Lekarze na start" co leci od pon do pt na Pulsie. Myślałam, że to będzie drugie na dobre i na złe ale ten serial jakoś bardziej przypadł mi do gustu. Może dlatego, że bohaterami są osoby w podobnym do mnie wieku :)
 

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
Comedy Central wprowadza nowy serial do swojej ramówki: Drunk History – Pół litra historii. Znane osoby będą opowiadać o historii po kilku głębszych. Zapowiedzi są ciekawe. Czekam na pełny odcinek.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Faktycznie, też zacząłem oglądać ten seriam Mr Mercedes - póki co akcja całkiem wolno, ale jestem pozytywnie nastawiony co do tego serialu :)
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Na koniec sierpnia rusza na player "Skazana". Polski kryminał i zapowiada się wybornie. Sędzina trafia do więzienia wraz ze skazanymi przez siebie kobietami. Myślę, że będzie się działo.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Kolejny player hit jak dla mnie to Pajęczyna. Właśnie ruszył. Są na razie dwa odcinki, trzeci już we wtorek. Niezła gra aktorska i fajne połączenie, bo akcja toczy się równolegle w dwóch czasach: w 1978 roku oraz w 2010 roku.
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
Niedługo na player będzie Behawiorysta na podstawie książki Mroza, nie miałam okazji czytać książki ale moja koleżanka była nią zachwycona, poczekam z czytaniem aż obejrzę serial :D
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Czytałam książkę i czekam na serial. Rusza od 4 go stycznia na player.

1d9bd50e-1260-406d-8300-cf9481dd0a95.jpg
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Jakoś mnie ten serial nie wciągnął, ale dużo osób chwali. Dalej za to oglądam Behawiorystę. Okazał się przyjemnie wciągający i przyznam, że dość nieprzewidywalny. Pesta świetnie zagrał mordercę.
 

Bagietka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2022
Posty
31
Punkty reakcji
0
Jakoś mnie ten serial nie wciągnął, ale dużo osób chwali. Dalej za to oglądam Behawiorystę. Okazał się przyjemnie wciągający i przyznam, że dość nieprzewidywalny. Pesta świetnie zagrał mordercę.

Behawiorystę już całego obejrzałam, jest na player. Niezły polski kryminał. Podoba mi się zamysł tych dylematów.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
Ja tam tylko ''Dzielnicę Strachu'' oglądam, po cichu podkochując się w postaci komisarza Noconia🤣
Dobrze, że mój chłop tego nie czyta.🤭
No ale on ma swoją Halle Berry, więc niech się odwali🤣
 
Do góry