Nowy program na Pulsie

alani

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
Z typu reality show – Dom wróżek. Trochę magii, ezoteryki, no i weryfikacja umiejętności wróżbiarskich J W środowy wieczór leciał pierwszy odcinek. Widzieliście? Interesujecie się takimi rzeczami??
 

konwalka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
[SIZE=11pt]Samą magią sensu stricte się nie interesuję, a program nawet fajny. Odskocznia od tańców, śpiewów i splashów :D[/SIZE]
 

slonka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
to fakt, ja akurat do tańca nie mam talentu a od tylu lat w tv albo tańce albo śpiewanie. Zobaczymy jutro co będą robić , ja kibicuje Maximusowi . Mają już nawet swoją stronę na fb od hasłem Dom Wróżek. Myślicie że podeślą do programu Kossakowskiego? w końcu facet się trochę zna na wróżbach, urokach, szamanach itp.
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Stacje TV prześcigają się ostatnio na najbardziej absurdalne pomysły. Myślałem, że Splashem osiągnęli dno. Myliłem się, Puls pokazał, że zaczynają pukać od spodu.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
A dlaczego tak sądzisz? Ja właśnie ostatnio polubiłam Puls chociaż wcześniej go nie oglądałam za bardzo. Zaczynają co raz więcej programów puszczać na żywo. Jakiś czas temu gala leciała. Teraz w sobotę Kabaretobranie ma lecieć o 20. Ja jestem jak najbardziej za
 
Do góry