Nowy Dział

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Wydaje mi się,że powninien tu być dział związany z nauką i nie chodzi mi tu o szkołę, tylko o takie miejsce w,którym można by porozmaiwać na tematy dotyczące fizyki,biologii itd.
Bo to takie dziwne- jest dział o seksie a o nauce nie ma :/ :/ :/ :/ Bulwersujące ...
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Miało takie cos powstać ale nikt nie przedstawil jak to ma wygladac.
Ja jestem jak najbardziej za.
tylko co wtedy z dzialem pomoc w zadaniach ?
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Dalej będzie istniał. Tylko to są tematy związane ze szkołą a mi chodzi o dyskusje związane z np. odkryciami naukowymi. Przecież nie moge w dziale "strafa 11" napisać o zimnej fuzji,no nie ?
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Dział "dziedziny nauki"'
i poszczególne przedmioty tylko co mozna by tam pisać napewno nie bylyby tak oblegane. Albo zdominowane samymi zadaniami to robienia. dlatego pomoc w zadaniach musialaby zostac.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Przecież to normalne... Że pomoc w zdaniach to dział typowo szkolny, a ten omawiany przez Magde to taki z wiadomościami poza szkolnymi. Więc nie sądze by był tam natłok ludzi proszących o pomoc w zadaniach, a jak coś to tematy się poprzenosi.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Ale chodzi mi o to ze co beda umieszczac w takich nowych subforach oprócz zadań?
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Dział "dziedziny nauki"'
i poszczególne przedmioty tylko co mozna by tam pisać napewno nie bylyby tak oblegane. Albo zdominowane samymi zadaniami to robienia. dlatego pomoc w zadaniach musialaby zostac.


No tak- pomoc by została :D
Myślę,że są tacy co chcieliby i o fizyce rozmawiać :p
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
tez jestem za mimo ze nienawidze fizyki :D
ale nie byloby problemu zalozyc temat tez o czyms innym :D
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Mogło by być tak, ze dział pomoc w zadanich zostałby tak jak jest... a ten o nauce byłby oddzielnie...
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Nie tylko fizyka . :D Wszystko co związane z nauką :sexy: Oczywiście najlepiej żeby był oddzielony od pomocy w zadaniach.

pierwszy raz w życiu ( i ostatni) zgadzam się z Madzia, cud? nie, ateiści nie wierzą w cuda :D
A czemuż "ostatni" ? Też miewam dobre popmysły :D
 

yops

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
50
Miasto
Warszawa
Ostrzegam, że na temat całek i różniczek to ja nie będę się wypowiadał... :D
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
No tak ... I skończyło się na dobrym pomyśle :phi: Czy Angel rozważył możliwość założenia nowego działu czy w ogóle nie widział tematu ?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Jak dla mnie, to 'Prawo w sieci' gdzie nikt prawie nie pisze, można by przesunąć do strefy webmastera albo komputerowego działu, a w miejsce niego dać ten właśnie dział Nauka.
 
Do góry