Nowoczesne metody ogrzewania

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
nowoczesną metodą ogrzewania na pewno jest pompa ciepła czy to gruntowa czy powietrzna.
 

fokus32

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
annabela napisał:
no ja tez wlasnie w dzierzawie od amerigasu, poki co mam zapewniony gratis za dzierzawę w umowie na pewien okres, wiec tez oszczedzam
my mamy mamy dostarczany od nich gaz, mamy ofertę relax i płacimy za ogrzewanie co miesiąc, dzięki czemu kontrolujemy swoje wydatki.
 

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
a mieliście kiedyś inny sposób ogrzewania?? Pytam bo chciałbym poznać różnicę w cenie takiego ogrzewania.
 
I

ItaliaAmore

Guest
ja nie mialam nic przed amerigasem, bo wczesniej w bloku mieszkalam, ale koszty kalulowalismy na wszelkie sposoby i nie jest drogo, tak jak wszyscy mysla
 

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
ItaliaAmore napisał:
ja nie mialam nic przed amerigasem, bo wczesniej w bloku mieszkalam, ale koszty kalulowalismy na wszelkie sposoby i nie jest drogo, tak jak wszyscy mysla
A z czym porównywaliście i jak?? Bo np przy pompie ciepła odpada zakup "opału" więc późniejsza eksploatacja jest o wiele tańsza niż przy gazie.
 
M

malgorzatakonik

Guest
fokus32 napisał:
no ja tez wlasnie w dzierzawie od amerigasu, poki co mam zapewniony gratis za dzierzawę w umowie na pewien okres, wiec tez oszczedzam
my mamy mamy dostarczany od nich gaz, mamy ofertę relax i płacimy za ogrzewanie co miesiąc, dzięki czemu kontrolujemy swoje wydatki.
a za kazdym razem sprawdzają szczelność zbiornika? powiedzcie jak wyglada dostawa?
 
M

malgorzatakonik

Guest
Czekam na odpowiedź. Zależy mi na czasie, żeby dowiedzieć się, na jakiego dostawce można liczyć.
 

Pancake

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Szukam informacji na temat ocieplania poddasza pianką poliuretanową... Sporo czytam na tem temat, szukałem też opinii na różnych forach i polecano mi np. piankę Izoplus. Czy ktoś u siebie w ten sposób ocieplał już poddasza? Jakie są Wasze opinie na ten temat? Jak wychodzi to cenowo w porównaniu z wełną mineralną? Będę wdzięczny za wszystkie porady :)
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Pompy ciepła z tym, że już nie tylko gruntowe ale też powietrze-woda (np. pompy A-Pic). Pompy są coraz wydajniejsze tak więc w naszym klimacie radzą sobie bez problemu.
 

gabionka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
Firma Hymon bardzo dobrze i szybko montuje panele fotowoltaiczne. Zerknijcie sobie na ich ofertę https://hymon.pl/, myślę, że właśnie jest odpowiednio dopasowana do potrzeb klientów. Najważniejsze, że mają doświadczenie, więc dobiorą panele po prostu do zapotrzebowania klienta
 
Do góry