Nowe subforum w dziale "Sport"

Czy chcesz subforum "Kolarstwo"?

  • Tak

    Votes: 0 0,0%
  • Nie

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
To, że nikt mi nie kazał być moderatorem nie znaczy, że muszę być za każdą radosną twórczością userów utrudniającą mi pracę. Ja wolę mieć nie 1 czy 100, ale np. 20 folderów, czyli rozsądny kompromis. Zauważam tylko, że długi czas na forum nie było wielu subforów i nikt nie narzekał, a teraz - nie wiem po co ten wysyp. Rozumiem, że bronisz swojego pomysłu, po prostu przedstawiam sprawę od drugiej strony. A może sam chciałbyś moderować "Sport"? Już dawno mówiłem, że nie mam nic przeciwko godnemu następcy.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
hehehe :D
trochę śmiać mi się z was chce..
no ale Qon co Ci szkodzi założyć ??
 

*DRIVER*

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
499
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
daleko :)
Wybaczcie że odświeżam temat, ale uważam że ta sprawa nie została rozstrzygnięta.

Uważam że powinno się otworzyć takie subforum, jestem entuzjastą i fanatykiem tego sportu, po prostu kocham to :D

Ciągle powstają nowe tematy o rowerkach :p

Proszę admina żeby założył te subforum na pewno będzie cieszyło się zainteresowaniem :)
 

*DRIVER*

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
499
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
daleko :)
Bez rowerów kolarstwo nie miało by chyba sensu no nie? :)

Pisząc że powstaje dużo nowych tematów o rowerkach miałem na myśli oczywiście jakąś odmianę kolarstwa tak trudno się domyśleć że aż muszę się z tego tłumaczyć <_< :)
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Prawie zapomniałem o tym temacie...
Ale dalej jestem ZA
 

*DRIVER*

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
499
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
daleko :)
Poczekamy trochę zobaczymy czy odwiedzi ten temat bo z tego co widzę ostatni post napisał aż dwa dni temu :D ale cóż może święta i nie ma czasu... :)
A jak nie to upomnę się na PW :)
 
Do góry