Nowa skórka forum!

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Kolorki są ładne ale ten lay jest taki... za prosty? Za delikatnie są wyznaczone okna wypowiedzi... A przyciski... Troche nieforemne :/ wole tą skórke która jest.

A. Logo jest super ;)
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Mnie też się podoba. Fajnie by było jakby te posty były jeszcze odzielone jakimś mocniejszym kolorkiem, ale to wasza decyzja :) . Jeżeli chodzi o resztę to jest idealnie dobrane kolorystycznie i kształtami :eek:k: .
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
A mi się właśnie bardziej podoba ta czerwona... dla mnie jest super.... może być...
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Albo ja ślepa, albo durna (obstawiam to drugie) ale gdzie tą skórkę się zmienia? :p
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
bo to narazie jest szkic i musicie powiedziec jak ma mniej wiecej wygladac i co zmienic! :p
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
bo to narazie jest szkic i musicie powiedziec jak ma mniej wiecej wygladac i co zmienic! :p
A tak mniej więcej kiedy będzie gotowa nowa skórka, bo już niemoge się doczekać :] . A jeżeli chodzi o wygląd to czy guziczki (odpowiedź, nowy temat...) będą się podświetlać na jaśniejsze kolory ?
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
E... to jest nowa czy jej nie ma? xD Czy jest, ale dostępna tylko dla wybrańców xD
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
widzisz w temacie "sugestie" ? :p
musicie powiedzieć jakaby najbardziej pasowała jako ta nowa
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
No to rozumiem xD Ale ona jest do wybrania już teraz, czy jeszcze jej nie ma i mamy zgłaszać swoje SUGESTIE na podstawie tego co pokazałeś vitolinko w 1 poście? :p
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
A ja proponuję, żeby jako główna była ta, bo jest bardzo czytelna, przejrzysta, fajna.
Ale można dorobić jakąś ciemną dla nocnych forumowiczów. Co Wy na to? :>
 
Do góry