Nowa inicjatywa Zespołu LiquidDemocracy.pl - Uśpieni

LiquidDemocracy

New Member
Dołączył
25 Grudzień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pierwsza polska inicjatywa sieciowa: Zespół LiquidDemocracy.pl prowadzi nabór do nowego antypolitycznego i ogólnopolskiego projektu pt. „Uśpieni”.

Dlaczego „Uśpieni”?

Nazwa wzięła się od pierwszego etapu inicjatywy, w którym będziemy mieli tylko jedno zadanie: znaleźć powiatowych/dzielnicowych koordynatorów projektu. W tym czasie nie będziemy podejmować żadnych inicjatyw publicznych. Czas ten poświęcimy na szkolenia i przygotowania.

W każdym powiecie/dzielnicy znajdziemy osobę, która ma świadomość obecnych zmian społecznych i jest zwolennikiem stopniowego zwiększenia udziału społecznego w podejmowaniu decyzji na różnych szczeblach organizacyjnych państwa.

Po zapełnieniu polskiej mapy powiatów/dzielnic przedstawicielami inicjatywy „obudzimy się” i rozpoczniemy skoordynowane działania - na szczeblu lokalnym jak i ogólnopolskim.

Warunki wstępne, które musi kandydat spełnić:

- nie był i nie jest członkiem partii politycznej,
- zobowiązać się do pracy zdalnej przynajmniej 2 h/tydzień.

Co oferujemy?

- Uczestnictwo w nowatorskim na skale światową projekcie.
- Najlepsi zostaną koordynatorami wojewódzkimi (wspólnie zdefiniujemy kryteria.
- Udziały w potencjalnych zyskach z wdrożeń informatycznych narzędzi partycypacyjnych na terenie koordynatora (proporcjonalne do włożonej pracy) lub etat (koordynator, wdrożeniowiec, informatyk, rzecznik, itp).

Zgłoszenia: koordynatorzy@liquiddemocracy.pl
 
Do góry