Nokia

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Witam.
Zastanawiam się nad wyborem nokii n97 i nokii c6. Telefony prawie że identyczne dlatego wolałbym opinii osób, które używały albo wiedzą coś na temat tych telefonów. Potrzebuje telefonu do internetu, robienia zdjęć i żeby się nie wieszał. Na telpolisie widziałem że różnią się jedynie wielkością wyświetlacza.
 

Carlos83

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2011
Posty
113
Punkty reakcji
1
Obstawiałbym za C6 bo jest nowszy technologicznie. W ovi store jest GPS Mobile Guide, wiec sam zastanawiam sie nad zakupem nokii.
 

Neo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
25
Pomysleć że Nokia kiedyś dobre telefony robiła. Co się stało z tą firmą :zdegustowany:
 
E

ekspert_nokaut.pl

Guest
Witam.
Zastanawiam się nad wyborem nokii n97 i nokii c6.

Cześć,
dlaczego akurat Nokia?
027.gif
Miałem C6 i... no i nie powala delikatnie mówiąc. Jako tako się nie wieszała, ale czasami przy przeglądaniu netu potrafiło rozłączyć wifi, albo zamknąć przeglądarkę. Jest dosyć wolna, a przede wszystkim duża i ciężka. Ma też oporowy wyświetlacz co nie daje zbyt wiele komfortu przy użytkowaniu
crazy.gif

W takim samym przedziale cenowym masz HTC Wildfire, który też ma swoje wady (bo od budżetowego telefonu nie można nie wiadomo czego wymagać
021.gif
), ale komfort i możliwości o niebo większe niż w Nokii
023.gif

Daj znać co zdecydowałeś
happy.png
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Dlaczego nokia? Nie wiem, po prostu szukam telefonu z qwerty, dobrym aparatem i dobrym netem. Więcej mi do szczęścia nie trzeba:) Z telefonem jeszcze poczekam ze 2-3 miesiące bo właśnie dostałem do zabawy samsunga omnie II ale on jest cały dotykowy więc pewnie za niedługo pójdzie na sprzedaż
smile.png


Jak powiedziałem, tak zrobiłem
smile.png

3 miesięcy nie wyczekałem na tym samsungu ale cóż poradzić. Tylko że zauważyłem jeszcze jeden telefon z aparatem 8Mpix dużym wyświetlaczem i qwerty. Ten telefon to nokia e7 na aukcjach internetowych można go kupić już za +/- 1000zł - porównując go do wyżej wymienionych chyba jednak wybór padnie na tego bo nic innego w tym przedziale cenowym i o takich gabarytach nie znajdę.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Olej obydwa. Aż tak bardzo Ci potrzebna ta fizyczna klawiatura? Jeżeli tak, to dołóż trochę kasy i weź E7. Telefon jest nieco większy, ale o klasę lepszy od dwóch wymienionych i ma wyświetlacz AMOLED Clear Black. Ma ponad to najnowszego Symbiana i zdecydowanie wydajniejsze podzespoły. C6 i N97 to starocie i nie ma co się pchać w taki telefon. Jeżeli telefon ma być do internetu i ma się nie wieszać, to tym bardziej sobie odpuść. Przeglądarka Nokii z Symbiana S60v5 średnio radzi sobie z HTML5, a powolny procesor szału nie robi. Wprawdzie Symbian na tych podzespołach radzi sobie nienajgorzej, ale cudów nie oczekuj. C7 to już solidny telefon z chwalonym mechanizmem slidera (który w N97 jest kiepskawy) i jakością wykonania, której wielu producentów może pozazdrościć.

Ewentualnie jeżeli to nie musi być Nokia, to zainteresuj się HTC Desire Z lub Sony Ericssonem Xperia Pro. Ze wskazaniem na ten drugi, ponieważ jest nieco wydajniejszy i dostanie Androida 4.0.
 
Do góry