Nokia LUMIA 610, czy warto kupić?

krzysiek_go

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kraków
Chcę kupić NOKIE LUMIE 610, czy ktoś jej używa może coś o niej napisać. Nie stać mnie za bardzo na wyższy model, dlatego pytam konkretnie o 610 ;)

Czy ona ma w pakiecie Office?

//przenoszę
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Jest telefonem... dobrym. I to tyle. Szybki, ma jakieś tam podstawowe smartfonowe funkcje i powinien sprawować się całkiem nieźle. Piszę to na podstawie jego starszego brata Lumii 710, jednak oba telefony nie różni zbyt wiele szczegółów i powinny działać podobnie. Co do pakietu Office - z tego co pamiętam telefon coś w tym rodzaju posiada. A jeśli nie - zawsze możesz poszukać w centrum aplikacji do systemu Windows Phone - http://www.windowsph...om/en-us/store.

Tak w ogóle, następnym razem tego typu tematy zakładaj proszę w subforum "pomoc w wyborze telefonu".
 

Neo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
25
Daruj sobie Windowsphony, nawet mp3 jako dzwonka ustawić nie można lol

W Win8 wprowadzili to co konkurencja miała lata temu, dalej nie wprowadzając wielu ogólnie stosowanych rozwiązań!

Poszukaj czegoś na androidzie. Bdb 2-rdzeniówki można już za 600zł znaleźć :310:
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
W tej chwili nie. Jako telefon jest ogólnie niczego sobie, ale ja bym się jednak w to nie pchał. Niedługo pewnie producenci zaprezentują średniopółkowe modele z WP 8, a poza tym w cenie tej Lumii można mieć lepiej wyposażony model z Androidem (na którym da się zainstalować Skype).
 

krzysiek_go

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kraków
W tej chwili nie. Jako telefon jest ogólnie niczego sobie, ale ja bym się jednak w to nie pchał. Niedługo pewnie producenci zaprezentują średniopółkowe modele z WP 8, a poza tym w cenie tej Lumii można mieć lepiej wyposażony model z Androidem (na którym da się zainstalować Skype).

A wrzucisz jakiś przykład, ogranicza mnie kasa 400-500 zł. Zawsze używałem noki i miałem w reku Lumie 800, stad pytanie. Co do androida widziałem HTC, ale żadnej opinii ...
 
Do góry