noclegi w Zakopanem

I

iwettka

Guest
osobiście jak jestem w górach w okresie zimowym potrafię spędzić cały dzień na stoku. Rzadko kiedy skupiam się na znalezieniu rewelacyjnego noclegu, bo to po prostu w moim przypadku mija się z celem, gdyż zaglądam tam tylko po to żeby się przespać i rano z powrotem wracam na stok bo w sumie po to tam jadę :)
 
M

michaltour

Guest
Moge Tobie polecić dwie kwaterki. Pokoje gościnne Maria Stępień, położone blisko centrum (nuiedaleko skoczni) i pokoje u Stochów, zaledwie 300m od Krupówek. Pierwsze bardziej góralski, drugie zdecydowanie bardziej komfortowe. Obie osobiście sprawdzone.
 
R

robert1553

Guest
Bardzo fajnym miejscem jest szałas na starych krzeptówkach. Mała, ale komfortowa chałupka, idealna na wyjazd z paczką znajomych.
 

marasj

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Polecam Wam pokoje U STOCHÓW. Pokoje o dobrym standardzie w przyzwoitej cenie. Do Krupówek zaledwie 300 metró, ale na tyle daleko, żeby wypoczywać bez wszechobecnych tłumów turystów.
 

krajka7

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wystarczy toroszkęposzperać w sieci i nocleg w dobrej cenie mozna znaleźc. chcieć to móc ;)
 

lukas3

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie wiem, czy Zakopane jest aż tak rewelacyjne pod względem wypoczynku. Lepiej spędzić czas w jakiejś mniej zatłoczonej miejscowości np Małe Ciche.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
nie wiem, jakie są teraz ceny w Zakopanem za noleg, bo przyznam szczerze, że byłam tam ostatnio jakieś trzy lata temu, ale myślę, że może się uda i w takiej cenie znaleźć, ale chwilę trzeba poszperać.
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Ja sie zastanawiam czy we wrześniu nie pojechać do zakopanego, w sumie nigdy tam jeszcze nie byłam.. No nic, trzeba zacząć szperac za czymś fajnym i niedrogim :)
 
I

immanentne

Guest
ja byłam ostatnio w Michałówce 2 w Zakopanym, noclegi na prawde na niezłym poziomie :) niedaleko od krupówek i z widokiem z balkonu na Giewont :)
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Zakopane to jedno z niewielu miejsc, do których jeżdżę bez wcześniejszej rezerwacji noclegów. Tam jest taka konkurencja, że na każdym kroku właściciele kwater zachęcają do skorzystania z ich usług. A że mają świadomość tej konkurencji, to są w stanie sporo obniżyć cenę :)
 
P

Piotr12012

Guest
Zgadzam się z przedmówcą ale jeżeli ktoś szuka np apartamentów to raczej trzeba wcześniej rezerwować
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Acha-albo można się tak wpakować jak ja kiedyś-musiałam spędzić 2 noce w samochodzie, bo nic nie znalazłam.Już nie jeżdzę w ciemno od tej pory.Lubię jadąc na wakacje mieć spokojną głowę,że miejsce na mnie czeka.
 

Eizzy

Zbanowany
Dołączył
3 Styczeń 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
lukas3 napisał:
Nie wiem, czy Zakopane jest aż tak rewelacyjne pod względem wypoczynku. Lepiej spędzić czas w jakiejś mniej zatłoczonej miejscowości np Małe Ciche.
Zgadza się, Zakopane szczególnie w sezonie jest dostć oblegane, ale z drugiej storny - skoro już jesteśmy w tamtych okolicach to miło przespacerować się Krupówkami. Ostatnio, jak byliśmy tam z chłopakiem zarezerwowaliśmy noclegi Bańska Niżna, to jest ok. 15-20 km. od centrum Zakopanego. Powiem szczerze, że to był złoty środek. Nie dość, że ceny były niższe, to jeszcze sam domek mniej zatłoczony, cichy i przepiękny, a wystarczyło 20 minut samochodem, żeby sie znaleźć w centrum.
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Byłam tam miesiąc temu, przez tydzień. Spałam w willi "Rysy". Cena naprawdę dobra - za 2 osoby zapłaciliśmy niewiele ponad 500 zł i świetna lokalizacja - 200 m od Krupówek. :) Właściciel świetny, pokój ładny, także polecam ;)
 
Do góry