noclegi w Zakopanem

S

szyszana

Guest
Jeszcze jeden dobry namiar, 4 budynki, zobaczcie - smrekowapolana.pl
Największy plus za otoczenie, wyposażenie, bardzo smaczne jedzenie. W sumie to długo wymieniać - ale ogólnie świetne miejsce, ze strefą spa.
Obejrzyjcie sobie fotki.
 

Klaudia Bienias

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Myślę, że jak szukasz super noclegu w Murzasichle to na pewno zainteresuje cię ta oferta - kasprowy-zakopane.pl. Hotele mają bardzo dobrą lokalizację i możesz w nich wynająć pokój z łazienką za bardzo konkurencyjną cenę. Ja ostatnio zatrzymałam się w hotelu Giewont i byłam bardzo zadowolona. Polecam bo warto!
 

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Jadąc do Zakopanego zawsze wybieram kwatery prywatne najlepiej w centrum miasta. Nie są dla mnie ważne luksusowe apartamenty, ważne by było czysto i przytulnie, bo nie po to jadę w góry, żeby siedzieć w pokoju lub spacerować po Krupówkach tylko, żeby chodzić po górach (oczywiście nie chodzi o Giewont i Morskie Oko). wieczorny spacer po Zakopanem również jest przyjemny, dlatego lokalizacja w centrum miasta jest istotna.
 
J

jakzausunieto

Guest
Jak byłem w zakopanym to przy wysiadaniu z pociągu stoją ludzie i się pytają czy masz nocleg. Pamiętam to jak dziś jak byłem z dziewczyną w góralskiej chatce z obrazem kota na ścianie heh niedrogo. A jak jesteś w większym mieście to booking polecam od siebie ;)
 

Karolina Ryska

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
Dobre miejsce to dom wczasowy Tulipan. Byłam tam parę razy i za każdym razem potwierdza się, że to dobry wybór. Miejsce fajne, z pięknym teren dookoła, w spokojniej dzielnicy a i dojazd mają stamtąd dobry, żeby wybrać się czasem na Krupówki.
 

mari_jane

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2016
Posty
17
Punkty reakcji
0
[SIZE=9pt]My w zeszłym roku byliśmy z rodziną w górach i znaleźliśmy całkiem fajny apartament „Orle Gniazdo”. Mogę polecić z czystym sumieniem.[/SIZE]
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Trzeba rezerwować najlepiej wcześniej, ja w tym tygodniu już się rozglądam a jade w sierpniu.
 
Do góry