noclegi w Zakopanem

majki4

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Kwatery w Zakopanem albo są bardzo drogie, albo nieciekawe... delikatnie mówiąc. Trzeba bardzo uważać - szczególnie jak się planuje wyjazd z całą rodziną. Nalepiej jechać z polecenia. Tak byłem rok temu - kolega dał mi namiary na fajny nocleg w Zakopanem (Ośrodek Marymont) gdzie bywał już kilka razy. Bardzo fajne i przytulne miejsce za dobrą cenę i super położone. Ośrodek ten znajduje się blisko najważniejszych miejsc w Zakopanem. Pokoje z łazienkami: czyste i przestrzenne. Cisza i spokój idealny do wypoczynku po spacerach i zwiedzaniu. Czego chcieć więcej? :)
 

crazy_fox

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
majki4 napisał:
Kwatery w Zakopanem albo są bardzo drogie, albo nieciekawe... delikatnie mówiąc. Trzeba bardzo uważać - szczególnie jak się planuje wyjazd z całą rodziną. Nalepiej jechać z polecenia. Tak byłem rok temu - kolega dał mi namiary na fajny nocleg w Zakopanem (Ośrodek Marymont) gdzie bywał już kilka razy. Bardzo fajne i przytulne miejsce za dobrą cenę i super położone. Ośrodek ten znajduje się blisko najważniejszych miejsc w Zakopanem. Pokoje z łazienkami: czyste i przestrzenne. Cisza i spokój idealny do wypoczynku po spacerach i zwiedzaniu. Czego chcieć więcej? :)
Niestety...taka jest prawda, albo trafiałam na wygórowane ceny albo na standard poniżej krytyki. Dlatego planując wyjazd (a jeżdżę w góry co roku lub nawet częściej) nie szukam już kwatery w Zakopanem, ale w pobliżu. Faktycznie, Ośrodek Szkoleniowo- Wypoczynkowy Marymont SGGW w Kościelisku to moim zdaniem jeden z najlepszych obiektów w okolicy. Mimo przystępnych cen za nocleg i dania w restauracji oferuje naprawdę dogodne warunki pobytu: czyste, zadbane pokoje, smaczne i świeże menu oraz możliwość wypożyczenia rowerów w sezonie. Prezentuje się też niezwykle interesująco, klimatycznie.
 

Tamara06

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
W Zakopanem oferta noclegowa jest ogromna, ale trudno jest znaleźć coś w dobrym standardzie i przyzwoitej cenie. My ze znajomymi zdecydowalismy się w zeszłym roku na zarezerwowanie apartamentu na luxapart24.pl (nazywał się bodajże ZakoCentrum) i bylismy zadowoleni. Przy 4 osobach płacilismy trochę powyżej 50 zł od osoby.
 

kobylecki

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Z Zakopanem jest o tyle kiepsko, że tak naprawdę jeden nocleg nie różni się niczym od drugiego. Ludzie na siłę chcą w Zakopanem w którym tak naprawdę nie ma nic oprócz przereklamowanych Krupówek. My z rodziną czy Ja sam z kumplami jeździmy zawsze do miejscowości o nazwie Murzasichle tam jest taki ośrodek/pensjonat domków drewnianych nazywa się Tajgołka. Polecam to wszystkim mają nawet jacuzzi saunę i coś dla Pań w postaci SPA. Widok ładny, cisza spokój w sumie czego chcieć więcej
 

ula144

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Uwielbiam Zakopane dlatego też często tam jeżdżę :) zwiedziłam juz kilka ośrodków ale najbardziej do gustu przypadła mi Willa Danuśka nawet 25 zł za nocleg więc cena super a warunki i jedzenie naprawdę na wysokim poziomie.
 

Wioletta Bober

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
"Willa u słodkiego" ma dosyć ciekawą ofertę i nie drogą, bo w granicach 35-50 zł. Będąc tam nigdy się nie nudziłam, bo organizowane są tam wycieczki górskie, szkółka narciarska, biesiady góralskie, kuligi, pieczenie barana...Pewnego dnia organizowana była wycieczka do Zabytkowego Kościoła z XVIII wieku i tego samego dnia do Muzeum Kasprowicza. Dzień był w pełni wykorzystany i przyjemnie spędzony. Dowiedziałam się mnóstwa interesujących rzeczy, o których nie miałam bladego pojęcia - warto wziąć, więc ze sobą dzieci. Na pewno chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów , więc najlepiej będzie jak wejdziesz na noclegowo.pl/zakopane/542#tg=descr i poczytasz. Pozdrowionka!
 

Karolina Witczak

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2014
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
A ja z całego serca polecam Olczę. Trochę z boku Zakopanego, mniej ludzi, niższe ceny, a położenie i widoki równie piękne.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
My jakiś czas temu wypoczywaliśmy z mężem w tym hotelu: http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/zakopane/hotel-zakopane.htm Nie jest wprawdzie najtańszy ponieważ oczywiście ,że można znaleźć okazje w niższej cenie ale to nie było dla nas priorytetem. Chcieliśmy znaleźć coś wygodnego, komfortowego oraz z dobrą obsługą i udało nam się. Hotel ładny, pokoje przestronne,, duże łóżka (chociaż oczywiście nasze domowe i tak wygodniejsze...). No i było blisko do dworca.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
karama napisał:
A ja z całego serca polecam Olczę. Trochę z boku Zakopanego, mniej ludzi, niższe ceny, a położenie i widoki równie piękne.
dywonilam, nie ma miejsc w terminie co jade:( rozchwytywani sa mocno
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Ja polecam Apartamenty Velvet :)
W prawdzie to nie Zakopane, a Kościelisko.. ale i tak blisko.
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Polecam Krupówki19. Bardzo wysoki komfort pokojów i apartamentów. I bezproblemowi właściciele, a w dodatku idealna lokalizacja.
 

Pola5

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Na przyjemny wypad do Zakopanego np. z rodziną polecam apartamenty blisko Krupówek - apartamentyzakopane.infoturystyka.pl/oferta/, z łazienką i innymi udogodnieniami. I choć to porządny standard, cenowo całkiem przyzwoicie.
 

fiona83

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Z mężem mamy swój już upatrzony pensjonat podregami.pl, jesli góry, to telefon do Pana Janusza i jedziemy :) 2 lata temu nawet Wigilie tam urządziliśmy z rodzicami :)
 

kook

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy można tutaj zapodac linkiem, jest fajna wyszukiwarka jesli chodzi o Zakopiańskie apartamenty i ja zwykle z niej korzystam jak wybieram się w tamte okolice goralpoleca.pl - jak sama nazwa wskazuje Góral poleca ;-) Już 2 razy nocowałem i miejscówki były przednie.
 

daband

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam brać bliżej gór z fajnymi widokami, jak na przykład Liliowy Dwór, pensjonat w Kościelisku obok Tatr Zachodnich, bardzo przytulne pokoje i dobra obsługa :) , bezpłatny wi-fi na całym terenie, a także organizacja wszelkich dodatkowych atrakcji) :)

liliowydwor.pl/pensjonat/oferta
 

Podroze po Polsce

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Zakopane jest fajne, ale jeszcze lepsze poza ścisłym sezonem. Kilka miesięcy temu mieliśmy okazję być w odnowionym domu turysty (teraz to hotel aries & spa zakopane, adres jak wcześniej 34-500, ul. zaruskiego 5, tel. 18 544 44 44). Powiem - świetna robota, fakt, że cena już nie ta co poprzednio, ale miejsce na naprawdę światowym poziomie. Warto.
 

KatiWilk

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2015
Posty
52
Punkty reakcji
0
A noclegi z małym rocznym dzieckiem ... możecie jakieś polecić? Może być i Kościelisko i samo Zakopane i delikatne obrzeża ..
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
mmm jak masz małe dziecko, jak piszesz roczne :) to polecam hotele, bo jest najwygodniej oraz standard wysoki
 

Deranged

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli szukasz czegoś co będzie odpowiadać Twoim wymaganiom, tak jak np wyjazd razem z małym dzieckiem, polecam Ci odwiedzić ta stronę enoclegi.biz
 
Do góry