noclegi w Krakowie

nonszalancja

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
jak będziesz potrzebować sprawdzonego noclegu to polecam się zatrzymać w jednym z tych hoteli http://www.rthotels.com.pl/będziesz sobie mogła wybrać, która lokalizacja najbardziej Ci odpowiada. W hotelach panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Bardzo pozytywne wrażenie wywarł na mnie hotel Rezydencja Klatt. Pokoje bardzo ładnie urządzone, a panowie w recepcji mili i zabawni :)
 

Urlennka

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
W krk na ulicy Dolnych Młynów jest Good Bye Lenin Hostel - naprawdę fajne klimatyczne miejsce z bardzo fajnymi i czystymi pokojami, do tego przemiła obsługa która pomoże zaplanować trasę, my byliśmy w 3 osoby i naprawdę super, cenowo też ok.
 

Patryk Patrykowski

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
W Krakowie, będąc nawet na weekend, trzeba zobaczyć jak najwięcej. A wielu turystów ogranicza się tylko do centrum i Kazimierza. Dlatego może warto trochę pobłądzić? A szukając noclegu na pewno warto zapoznać się z bazą RESTBOX. Oferta na każdą kieszeń i w każdym zakątku Polski.
 

michoone

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
35
Punkty reakcji
0
Jak szukacie noclegu zlokalizowanego bardzo blisko centrum Krakowa, zobaczcie sobie Apartamenty Aurora. Według mnie, jeżeli podróżuje się większą grupą, to bardziej opłaca się wynająć taki apartament, niż pokój w hostelu.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Hostel New Retro też jest przyzwoity. Znajduje się zaraz obok Centrum Kongresowego ICE, więc jeśli idzie się tam np. na koncert, to niedrogi hostel jest bliziutko :)
 

Irgman_80

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
81
Punkty reakcji
3
Ja w Krakowie mam takie miejsce gdzie można i wygodnie się przespać i dobrze zjeść Zajazd Srebrna Góra. W sumie chyba tylko raz nocowałem ta, gdzie indziej. W cenie pokoju jest od razu śniadanie i to takie porządne. No i plusem jest lokalizacja.
 
Do góry