noclegi w Krakowie

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Dla wszystkich, którzy chcą spędzić weekend czy sylwestra w Krakowie, polecam bardzo fajne miejsce na nocleg. Zamiast przepłacać w hotelu, lub znosić hostelowe hałasy, polecam apartamenty yourplace.pl. Śpią w nich moi znajomi z Pragi, kiedy mnie odwiedzają kilka razy do roku, a ja z braku miejsca nie mogę ich ugościć. Mają miejsca w różnych miejscach Krakowa, natomiast ja najlepiej znam te na Garncarskiej (w centrum) i mogę powiedzieć, że jak na te ceny standard jest rewelacyjny, a osoby prowadzące te apartamenty - przemiłe.
 
A

angie12

Guest
Trafiłam niedawno na stronę yourplace i muszę powiedzieć, że faktycznie mają bardzo fajne apartamenty w całkiem przystępnych cenach, jak na tak luksusowe miejsca noclegowe. Zastanawiała się gdzie można w Krakowie przenocować i zdecydowałam się na ich ofertę. Bardzo jestem zadowolona, głównie z powodu miłej i fachowej obsługi - pracownicy są bardzo pomocni i służą radą:)
 
A

Alternative Trippin

Guest
Ja też spałem w yourplace i naprawdę warto tam spędzić czas. Tym bardziej, że pokoje są w naprawdę super standardzie. Obsługa jest miła i uprzejma, a co najważniejsze pomocna. Kiedyś sypiałem w hostelach, ale naprawdę nie warto - dopłacasz trochę i masz taki komfort. Także dla wszystkich osób które szukają noclegu w centrum krakowa mogę z czystym sumieniem polecić yourplace.
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Dla wszystkich, którzy chcą spędzić weekend czy sylwestra w Krakowie, polecam bardzo fajne miejsce na nocleg. Zamiast przepłacać w hotelu, lub znosić hostelowe hałasy, polecam apartamenty yourplace.pl. Śpią w nich moi znajomi z Pragi, kiedy mnie odwiedzają kilka razy do roku, a ja z braku miejsca nie mogę ich ugościć. Mają miejsca w różnych miejscach Krakowa, natomiast ja najlepiej znam te na Garncarskiej (w centrum) i mogę powiedzieć, że jak na te ceny standard jest rewelacyjny, a osoby prowadzące te apartamenty - przemiłe.



:mruga: Ja mieszkam na Grancarskiej i niczego przez 15 lat nie widziałem :bag: :D Ale cóż. . . Mówi się truno xD
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
:mruga: Ja mieszkam na Grancarskiej i niczego przez 15 lat nie widziałem :bag: :D Ale cóż. . . Mówi się truno xD
Może czas wyjść z domu ;)
Apartamentów przecież nie widać z ulicy, nie rzucają się w oczy. Ludzie też nie chodzą z transparentami "miszkam w apartamencie na tej ulicy". Sprawdź sobie na infonoc.pl ile tego jest w Krakowie, w centrum miasta ale nie tylko...
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Teraz jeszcze ferie trwają więc dobrze jest znać dobre adresy, gdzie można tanio znaleźć nocleg... Słyszałam o wielu serwisach, gdzie można tanio zarezerwować piękny apartament. Ja jednak postawiłam na infonoc.pl. Piękne pokoje i niskie ceny. Za to, że wybrałam ich usługi dostałam kod, dzięki któremu przy następnej wizycie mogę liczyć na 5% zniżki, ale niestety nie będę mogła w najbliższym czasie wybrać się do Krakowa więc jeśli ktoś chce skorzystać z mojego kodu to bardzo proszę;) JNTWT7YBE :)
 

PaulinerKa

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
:papa: Ja również przyjeżdzam dość często do Krakowa i nie wyobrażam sobie nie korzystać z hosteli, a to chyba dlatego że znalazłam świetne miejsce, a mianowicie Old Town Hostel :eek:k: . Praktycznie w samym rynku, na Pl.Szczepańskim, niewielki, kilkanaście miejsc, kameralne i spokojne miejsce, nie ma tu żadnego hałasu czy szumu obcokrajowców. Po prostu przyjeżdzam i w nocy bardzo dobrze się wysypiam w wygodnych łóżkach, a dodatkowo jest darmowy internet i aneks kuchenny. Niedrogo, w tym przypadku nie znaczy niekomfortowo :p
 

myszaa3

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z przedmówczynią - Old Town Hostel to jeden z bardziej klimatycznych hosteli w Krakowie. W starej kamienicy, z drewnianym, bogato zdobionym wyposażeniem. Choćby dlatego warto tam nocować - żeby poczuć tę atmosferę.
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Nie wiem nie znam tego hostelu, ale ostatnio gdy mnie ktoś pyta o tani nocleg to odsyłam do portalu urlopwpolsce.pl
Bazę mają ogromną, a i ceny tez niskie za noce.
Więc jesli ktoś chce do Krakowa to sensownie jest tam zajrzeć.
 

Felicia

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ja ostatnio ulokowałam znajomych we Free Hostelu na Starowiślnej. Byli bardzo zadowoleni z warunków.
Premium Hostel www.urlopwpolsce.pl/miejsce.php?plid=2674 też okazał się przyzwoity, czysto, schludnie, z miłą, pomocną obsługą.
Zazwyczaj nie zaglądam do baz noclegowych, ale tym razem przypadkiem załapałam się na zniżkę 10% powołując się na serwis urlopwpolsce.pl
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
W Krakowie jest sporo hoteli, więc problemów nie powinno być. To wszystko zależy od tego ile się ma kaski na nocleg. Zawsze można sobie poszukać wcześniej w internecie, np. na stronie nocuj.com.pl jest sporo ofert domków, apartamentów, hoteli, hosteli. Zawsze coś sobie znajdziesz ;-)
 

magdalena78

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
No jeśli ma sie 50zl w kieszeni na nocleg, to przespać się w Old Town Hostel. Bardzo fajne miejsce, klimatyczne, miła obsługa, a w cene wliczone jest m.in. sniadanie i mozliwosc korzystania z lodowki i sprzetu kuchennego.
 

elisella

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ja polecam skorzystanie z jednej z ofert , ktora przesyla w swoim newsletterze Grupon. Jakis czas temu cos u nich kupilam, i jednoczesnie zapisalam sie na regionalnego newslettera - Malopolska, i teraz co jakis czas dostaje jakies oferty. KIlka z nich to wlasnie oferty hoteli, najczesciej tych lepszej klasy - cztero lub piecio-gwiazkowych, ktore sprzedaja miejsca w hotelu nawet i do -60%. Takze naprawde warto. Czesto nocleg polaczony jest z jakimis atrakcjami towarzyszacymi. Polecam, bo mozna naprawde tanio i w luksusach spedzic czas w Krakowie!!!!!
 

Janek1234

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
do szukania tanich noclegów warto skorzystać z wyszukiwarek, które łatwo można znaleźć na necie, ja ostatnio skorzystałem z takiej usługi i znalazłem dla siebie idealny apartament w bardzo rozsądnej cenie, jeżeli ktoś ma ochotę to podaje linka: apartamenty kraków - polecam
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Prawda jest taka, że najlepiej jest szukać jakiś sensownych noclegów w necie, na jakiś wyszukiwarkach hoteli i hosteli. Tam można znaleźć nawet najmniejszy hostel, który ciężko jest wyszukać samemu w necie. Wejdźcie sobie na ideatur.pl - tam jest spora baza hoteli.
 

donatella90

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
na dlugi weekend majowy pojechalam ze znajomymi do Krakowa i zatrzymalismy sie w Old Town Hostel (na Placu Szczepańskim) i musze przyznac, ze to byl strzal w dziesiatke ;] 50 zl za dobe ze sniadaniem, swietna lokalizacja - praktycznie przy samym rynku, w srodku czysto i schludnie, a to, ze hostel miesci sie w zabytkowej kamienicy dodaje niesamowitego klimatu. no i sam Krakow - piekny :D dzialo sie!
 
Q

qarolka

Guest
jak ja wyjeżdżam gdzieś na weekend znajomi polecili mi żebym sobie sprawdzała noclegi, atrakcje i miejsca gdzie można dobrze zjeść na portalu ideatur.pl. Przede wszystkim można tam zamówić nocleg przez 24h na dobę co jest bardzo wygodne. także jakby ktoś szukam noclegu to proponuję sobie tam sprawdzić wszystko
 
C

compton_style

Guest
Zgadzam sie z Natalią, ideatur.pl to bardzo dobry portal, łatwo można znaleźć nocleg w całej Polsce, dodatkowo przejrzeć ofertę gastronomiczną w pobliżu hotelu czy pensjonatu i najciekawsze atrakcje
 

malapt

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja polecam wszystkim hostel Atrakcyjny Kazimierz, nocowałam tam ostatnio i byłó bardzo fajnie. Miła, pomocna obsługa, czysto, przytulnie no i naprawdę jak na Kraków bardzo tanio.
 

majuszko2

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Od siebie mogę polecić www.noclegia4.pl

Przynajmniej dotarła tam cywilizacja i mają komputery i internet w pokojach, do tego klima.
Obsługa miła, widoki piękne, blisko do Krakowa, w dodatku prosty dojazd z drogi głównej.
Pokoje zadbane, czyste, przynajmniej pachnie świeżością a nie sąsiadem w pokoju obok.
 
Do góry