No to Andżel wygrała i teraz się zacznie...

jestemZpisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2017
Posty
58
Punkty reakcji
4
Wiek
74
Miasto
Warszawskie Szmulki
30% głosów i patrzcie jak slicznie mozna wygrać...
PO mi się przypomniało gdy wygrwało wynikami typu 51:49 :) :)

No to co chłopaki?
Unijne gwiazdki z tablic rejestracyjnych zaklejamy flagami na pokaz???

Jeśli za Polską nie pójdą tacy jak Litwa, Słowacja, Czechy, Ruminia, Bułgaria i inni to możemy śmiało myśleć o PolExit.
Serio mówię.

Już wczoraj powiedzieli że z polityki "uchodźczej" nie zrezygnują.
Znam niemeicki na tyl ełokej że siobie oglądam takowe jak ARD, ZDF, WDR czy nawet MDRy i inne. Co innego trąbią tam lokalnie a co innego oficjalnie.
Niemcy nei wezmą wszystkich których nabrali. Dym się zacznie jeszcze w tym roku.

Jedyni którzy mają jaja w EU to Węgry. Doskonale wiedzą co się stanie gdy nabiorą uchodźców.

Nie rozumiem Niemców. Ledwie podnieśli poziomy zycia w nowej Unii i już to demolują.
Czy Merkel naprawdę nie wie że robi zagładę Europy?

Dlaczego nikt o tym głośno nie mówi?

Dlaczego nikt a nikt nie wybiegnie w przyszłość o choć by 10lat?

Dzisiaj uchodźcy nie maja nic do gadania bo często są bezprawnie no ale za 10lat każdy z nich będzie miał dzieci rodzone już EU!!!!!!!!!!!!
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
widać Niemcy mają swój punkt widzenia

a za Polską nie pójdą na pewno Czesi, Słowacy, Rumuni, Litwini

a pierwszym zadowolonym z wypchnięcia Polski z UE będą Węgry. Pozbędą się konkurentów do bycia europejską montownią samochodów niemieckich
przecież Węgry nie mają własnego przemysłu. Orbanowi nie przeszkadza to że tylko składają niemieckie auta, a jakby przechwycił dodatkowe etaty kosztem Polski to byłby jego zysk.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
jestemZpisu napisał:
Czy Merkel naprawdę nie wie że robi zagładę Europy?
Wie i jest to w jej interesie. I taki wniosek można wysnuć na podstawie faktów jak i również interesujących teorii spiskowych ( : ] ).



Herbatniczek napisał:
widać Niemcy mają swój punkt widzenia
Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie byłbym taki prędki w ocenie jaki on jest dla większości Niemców. Na "Merkel" zagłosował niewielki % uprawnionych do głosowania, co oczywiście jest dość normalne w demokracji parlamentarnej, ale właśnie pokazuje, że ten "punkt widzenia" nie jest oczywisty. Na czele z tym, że we wschodnich Niemczech drugą siłą polityczną jest AfD.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
pożyjemy zobaczymy, choć już w AfD po wyborach zaczęły się spory i kłótnie
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Herbatniczek napisał:
pożyjemy zobaczymy, choć już w AfD po wyborach zaczęły się spory i kłótnie
Ale partia to jedno, a punkt widzenia społeczeństwa to drugie. Wybory zdecydowanie pokazały, że nie jest on jednorodny i myślę, że CSU ma z tym ból głowy i nie może od tak podejmować skrajnych decyzji. Nie wiem jakich u nich jest cykl wyborczy ale tam równie istotne są wybory w landach. Jak którykolwiek przejęłaby AfD to by się już działo...
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
A to one jakieś gorsze?
I kiedy nie ma szans? Chyba tylko wtedy kiedy Angela nie będzie brnęła w to bagno, które stworzyła.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
o ile wiem to już sama się przyznała do błędu i to też działa pozytywnie na jej poparcie
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
no zobacz, gdyby była normalna dyktatura to by się człowiek nie musiał przejmować krytyką i nie musiał przepraszać,
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Gdyby była demokracja z prawdziwego zdarzenia (tzn. suweren umiałby korzystać z demokracji) to nie trzeba by się przejmować krytyką i przepraszać - zostało by się wywalonym na zbity pysk.
"Straciliście miliony? Przepraszam, mój błąd"
*zachwyt i wzrost poparcia*
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
poza wschodnimi landami AfD nie ma szans,
Nie jestem tego pewien, nie jestem też pewien czy wybory były uczciwe, już w Austri okazało się że według liberałow demokracja jest dobra wtedy gdy oni wygrywają i ten ma rację kto liczy głosy.
Herbatniczek napisał:
o ile wiem to już sama się przyznała do błędu i to też działa pozytywnie na jej poparcie
Cały czas twierdzi że dobrze zrobiła otwierając granicę, chce też zmusic innych do tego samego.


Kaagular napisał:
Gdyby była demokracja z prawdziwego zdarzenia (tzn. suweren umiałby korzystać z demokracji) to nie trzeba by się przejmować krytyką i przepraszać - zostało by się wywalonym na zbity pysk.
Suweren jest ogłupiany przez media kontrolowane przez lud wybrany.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
suweren jest ogłupiany przez media kontrolowane przez lud wybrany ? Żydzi rządzą w Niemczech ?
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
suweren jest ogłupiany przez media kontrolowane przez lud wybrany ? Żydzi rządzą w Niemczech ?
A są miejsca w EU gdzie ich nie ma? Mają tylko problem z Azją tam za bardzo się wyrózniają wyglądem, w europie, USA decydują o wszystkim.
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
czas wpaść w panikę
Myślę że to naród wybrany powoli wpada w panikę.
Do tej pory mieli parasol ochronny USA, ale te mocarstwo od dobrych paru lat upada. W USA już praktycznie nic oprócz samochodów i broni się nie produkuje, ich podstawowym produktem eksportowym jest dolar.
Te wszystkie wojny i rewolucje w swiecie arabskim to próba ratowania Izraela przed upadkiem gdy USA przestanie być supermocarstwem.
Nawet majdan na Ukrainie był po to aby stworzyc miejsce gdzie żydzi mieli by móc zamieszkac gdyby kiedys musieli uciekac z Izraela.
 
Do góry