nju seszion?

Status
Zamknięty.

Cypele

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ASP
Wole grac niz prowadzic, gralam juz w internetowe sesje , od Muminkow po Wampira i Cyber punka, W dziale rekrutacji jest pusto i smierdzi i wszystko pozamykane a chciala bym pograc :lol2: poki sesji nie ma xD
 

oren94

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Katowice/Gosport
To może zrobimy sesje tak jakby story telling wiesz np. taka jak Kaj ma bo wydaje mi się fajna :D Jak tak to odrazu się zapisuję ale nie GM
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Ja też się zapisuje,ale nie jako GM.Alchemiczny Chaos był fajny,lecz za szybko Samin skończył...
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Moja to chyba będzie 5 albo 6 sesja ;) Najbardziej podobała mi się sesja w systemie neuroshima ;) Głód i nędza,a Ty,wielki bohater z naszych czasów może odmienić ten los!
Więc w jakim systemie robimy?
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Chyba widać, że pytanie zadane przez autorkę jest sprzed grubo ponad roku. Istniejące sesje mają swoje tematy (zgodnie z nazwami) w rekrutacjach i w prowadzonych sesjach. Chcesz w coś pograć to zgłoś się do istniejącej i aktualnie prowadzonej rozgrywki lub poczekaj aż ktoś coś nowego założy.
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Jupijajei!


Ja mogę jako GM w czymś Neuroshimo- lub DnDo- podobnym poprowadzić ;) Pomysłu co prawda nie mam na przygody, ale świat jest - resztę się wykombinuje^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry