niszczarka do dokumentów

keke349

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2016
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Według mnie lepiej skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, która zajmuje się niszczeniem dokumentów, cd, dvd itd itd :D chodzi mi o takie firmy jak Rhenus.

Co myślicie o takim rozwiązaniu? Powinno sprawdzić się w przypadku małych i dużych firm :huh:
 

m_stelmach

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnio moja firma przerzuciła się na niszczarki firmy Wallner i powiem, że to był jeden z lepszych pomysłów bo dokumenty są niszczone w bardzo dobry sposób a same niszczarki nie hałasują co zapewnia dobry komfort pracy.

Dla ciekawskich zostawiam link z dobrym opisem tego z czego obecnie korzystam: niszczarkawallner.pl/wallner-rs6600-s-zobacz-co-jest-w-stanie-ci-zaoferowac/
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
No cóż. Niszczarek jest sporo ale jeśli chce się kupić taką dobrą profesjonalną niszczarkę do firmy to jednak lepiej jest zainwestować w coś co nie będzie się zacinac przy więcej niż dwóch stronach papieru (jak to bywa z tanimi domowymi niszczarkami).
 

Bartek1985

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zakup urządzenia oferującego niszczenie papieru wraz ze spinaczami jak i plastikowych kart czy płyt CD, DVD nie jest problemem. Zgadzam się z tym, że jeżeli nie mamy zbyt dużych wymagań to prosty przy biurkowy sprzęt spełni nasze oczekiwania. Wybór jest trudniejszy, jeżeli chcemy kupić bardziej profesjonalne urządzenie do większego biura. Już na samym początku powinniśmy wiedzieć jakiego typu dokumenty będziemy utylizować.
 

ambrozynamarc

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2018
Posty
33
Punkty reakcji
0
Te mocne sporo kosztują, ale moim zdaniem warto żeby pozbyć się wszelkich firmowych informacji.
 
Do góry