Nirvana

Asiunia 16

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
254
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Kocham Nirvanę i dlatego też postanowiłam założyć stronkę o Kurcie Cobainie, moim koffanym wokaliście <3

http://asienka-21-12-1989r.blog.onet.pl/



Kto też słucha tej muzy???

Fani NiRvAnY - ŁĄCZCIE SIĘ! Niech pamięć o zmarłym Kurcie nigdy nie zaginie! Niech żyje chociaż w naszych sercach <3 <3 <3 <3 <3
 
F

faithless

Guest
Kiedyś kolega katował mnie muza Nirwany, ale wcale tego nie żałuje.
Muzyka Curta jest rewelacyjna !! Żałuje ze nie mam żadnego ich kawałka …
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
faithless to sobie ściagniej albo kup płyte za niedługo chyba ma wyjsc jakiś skałdak
heil Satan Heil Black Metle
 

silentman

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Puławy/Wrocław
Ja nie słucham nirvany. Ich piosenki składają sie raptem z 3 akordów na krzyż, a to dla mnie stanowczo za mało :p. Ale musze przyznać że ta muzyka coś w sobie ma. Coś trudnego do zdefiniowania ale za to bardzo mocno przyciągającego. Moim zdaniem ewenement Nirvany zawiera się w .......śmierci Kurta!!! Dlaczego tak uważam? Zrobił z Nirvaną troche dobrej muzyki i zniknął na dobre ze sceny. Jest taki tekst Perfectu "....trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym!!!..." On przestał tworzyć...zniknął niepokonany i na tym polega jego wielkość. Tak samo było z Morisonem czy Fredie Merkurym. Znikineli na zawsze ale ich muzyka pozostanie wiecznie żywa, bo wraz z ich śmiercią narodziła się legenda......
 

edziorka

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bukowiec
ja poprostu kocham Kurta i Nirvane... ciągle nie moge sie pogodzić z tym ze go już nie ma... ze juz nigdy dla nas nie zagra... nich spoczywa w pokoju.....
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
a moze moglibyscie zamiescic tutaj jaks piosenke bo chcialabym posuchac! :D
 

Akacja

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
pączek róży
Również bardzo lubię Nirvanę. Ale nie przepadam za osobami, która za przeproszeniem sikają na jego widok. To był normalny facet, normalny wokalista. Nawet nie był specjalnie uzdolniony pod względem śpiewania jak i zarówno pod względem grania. Ale chyba dlatego był taki wspaniały. Nie był wirtuozem, ale jego [jaki i reszty członków Nirvany] muzyka wzruszała i doprowadzała do szaleństwa. Co z pewnością dzieje się do dziś dnia :bag:
 

sartoris

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
39
fenomen nirvany to teksty ich piosenek. muzyka fakt - prosta. ale taki jest punk rock. niektóre piosenki nirvany są grane na 2 akordach :p ale co z tego skoro są świetne. mam wszystkie płyty tego zespołu. to mój ulubiony :D

kawałki takie jak "rape me" albo "polly" czy "smells like teen spirit" na zawsze weszły do klasyki rocka :)
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Nirvana to początki mojej przygody z muzyka gitarową i choc teraz słucham cięższej muzyki to do Nirvany mam sentyment i lubie czasem posłuchac jeszcze.
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
taaa... Nirvana to legenda. to oni byli prekursorami grunga. oni pierwsi odważyli się tworzyć taką muzykę. chociaż nie jestem specjalną fanką tej kapeli, to i tak zawsze będę podziwiać Kurta i jego załogę. za to, że zawsze byli sobą, że nie uginali się pod presją trendów muzyki, bo to oni stworzyli właśnie nową modę, nowy styl. szkoda tylko, że to wszystko tak się skończyło...
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Moje dawne czasy, kiedys nic tylko Nirvana :D
ale wtedy miałam 13-18 lat teraz duzo sie zmieniło.
 

nacia_165

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
KURT__.JPG

Witam wszystkich !! Ciesze się z istnienia tej stronki :* Ja również zrobiłam podobną na muzyce ogólnie ;] równie mocno jak niektórzy tutaj piszący kocham Kurta i na zawsze będzie on w naszych sercach... nigdy o Nim nie zapomnimy...​
:eek:k:
 

Attachments

  • kurt18.jpg
    kurt18.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 91
  • KURT__.JPG
    KURT__.JPG
    9,7 KB · Wyświetleń: 35

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
nirvana? to punk? hie hie :D dobre sobie :)
Nirvana dobra, acz z grunge'u wole np. Pearl Jam, Alice In Chains czy Mad Season. choc energia zawarta zarowno w txtach jak i muzyce nirvany jest niebagatelna... :)
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
O jej Jacy tutaj wszyscy są Fajni wszycy mają Fotki Kurta i go "kofają" ale super chyba zaraz sie posikam z radosci Cudwonie cudownie :bag: żygać Mnie sie chce jak czytam takie głupoty ciekaweile z was wogule bedzie pamieać o "kofanym kurcie" za 2 lata
 

Attachments

  • krew.jpg
    krew.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 37

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
ale taki jest punk rock.
Nie Punk Rock a GRUNGE


O jej Jacy tutaj wszyscy są Fajni wszycy mają Fotki Kurta i go "kofają" ale super chyba zaraz sie posikam z radosci Cudwonie cudownie żygać Mnie sie chce jak czytam takie głupoty ciekaweile z was wogule bedzie pamieać o "kofanym kurcie" za 2 lata

To sobie żygaj. Tylko pamiętaj żeby nie zatkać kibla. :ziewa: I ja na pewno pamiętać będę. Bo skoro ludzie pamiętają już go tak długo to i za 2 lata będą pamiętać
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
Pytał cie ktoś o coś harcerzyku z MCdonalada ??
Co porzyczyłeś muzyczke od kolegów ze Zgrupowania i jetseś wilkim fanem nie Ziom :D:D:D
GRATUhLUJE
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Ej spokojnie..uspokójcie się
Hammerheart nie nabijaj się, ja lubię czasem powrócić do Nirvany, teraz słucham o wiele cięzszych rzeczy.
Nie rób ogolników co do tych którzy słuchają Nirvany....
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
:eek:k: tylko problemem jest że momozna słuchać i "słuchać" i nie nabijam sie z Fanów nirvany ani z smaego zespołu tylko z szalonych nastolatków któryz nie wiem po co "kofją kurta" zupełnie jakby avril ,green day i inne orgasmusy im nie wystraczały :lol:
 
Do góry