Nike Air Max 90 - Oryginał czy fejk?

PatrykRM7

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Kupiłem 2 dni temu Air Maxy na Allegro od użytkownika streetwear2. Cena: 333zł. http://allegro.pl/nike-air-max-90-325018-070-42-26-50-i-inne-i3097535771.html od razu coś mi w nich nie pasowało... Są MADE IN INDONESIA, chu jowo jakoś posklejane, pozszywane, jakiś taki zapach chińszczyzny. Najbardziej zwróciłem uwagę na to, że jedna łyżwa po wewnętrznej części lewego buta jest większa od drugiej! Coś mi tu nie pasi, a nie chcę się pokazywać w podróbkach! a i jeszcze jedno, na metce w środku buta jest podana strona: nikebetterkworkd.com zamiast nikebetterworld.com, oraz na metce jest napisane made in indonesia, a na pudełku made in china, coś tu jest nie tak, jeśli są to podróbki, które można rozpoznać, że takimi są to oddaje je z powrotem i zrobię taki gnój temu ciulowi, że to się w pale nie mieści!!! http://allegro.pl/show_user.php?search=streetwear2

ZDJECIA:

http://imageshack.us/gal.php?action=save

**** Nie są made in indonesia tylko made in vietnam :p.

***** Sprawdziłem numer seryjny na języku (325018-070), wpisałem w Google i wyskoczyły mi te moje.

****** Sprawdzcie sobie tę aukcję tego gościa, zupełnie inaczej u niego one wyglądają, bardziej czarne, a u mnie szare O_O
 

Incubus3

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2013
Posty
60
Punkty reakcji
10
Miasto
Toruń
Według mnie coś z nimi jest nie tak, co sam zauważyłeś. Warto skontaktować się ze sprzedawcą i wyjaśnić tę sprawę, bo te Maxy troche róznią się od tych, które możesz znaleźć w sklepie. Twoje mają o wiele gorsze wykonanie co widać w postaci niebieskiego czegoś wychodzącego obok znaczka firmowego(bo bokach).
 

PatrykRM7

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Incubus3 napisał:
Według mnie coś z nimi jest nie tak, co sam zauważyłeś. Warto skontaktować się ze sprzedawcą i wyjaśnić tę sprawę, bo te Maxy troche róznią się od tych, które możesz znaleźć w sklepie. Twoje mają o wiele gorsze wykonanie co widać w postaci niebieskiego czegoś wychodzącego obok znaczka firmowego(bo bokach).
Nie wierzę w to, że tak dałem się nabrać. Jestem praktycznie przekonany, że to podróby. łyżwa wewnętrzna w lewym bucie jest większa od tej w prawym[!!!]. Na metce w bucie jest napisana strona firmy : nikebetterworkd.com zamiast nikebetterworld.com. U mnie w Poznaniu na deptaku te buty są po 379zł i jestem pewien, że tam są oryginalne, bo moi koledzy też tam kupowali. Ja zamówiłem na allegro bo były o 50zł tańsze, a na Allegro kupiłem je za 333zł. Różnica w cenie nie była duża, więc myślałem, że te na Allegro też są oryginalne. Jednak się myliłem... Ładnie się dałem wrobić, natychmiast je odsyłam temu pacanowi.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
A właśnie tak się zastanawiałam dlaczego właściwie kupiłeś te buty przez internet skoro za niewiele więcej dostaniesz je w swoim mieście. Gdybyś na allegro znalazł o połowę tańsze no to co innego, ale 50 zł? Widzisz, jak chcesz taniej to wyjdzie Ci 2 razy drożej. Bo może jeszcze facet Ci wyskoczy z tym, że Ty masz zapłacić za przesyłkę o ile w ogóle pójdzie z Tobą na to zwrócenie butów, co nie jest też do końca pewne.
 

PatrykRM7

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Blanche napisał:
A właśnie tak się zastanawiałam dlaczego właściwie kupiłeś te buty przez internet skoro za niewiele więcej dostaniesz je w swoim mieście. Gdybyś na allegro znalazł o połowę tańsze no to co innego, ale 50 zł? Widzisz, jak chcesz taniej to wyjdzie Ci 2 razy drożej. Bo może jeszcze facet Ci wyskoczy z tym, że Ty masz zapłacić za przesyłkę o ile w ogóle pójdzie z Tobą na to zwrócenie butów, co nie jest też do końca pewne.


  1. Możliwy jest zwrot jak i wymiana towaru na inny model lub rozmiar dostępny na aukcjach w terminie 5 dni od daty ym warunkiem wymiany jak i zwrotu towaru jest jego idealny stan, Jakiekolwiek ślady użytkowania towaru uniemożliwiajotrzymania towaru.
  2. Podstawową wymianę bądź zwrot (pudełko jest także częścią towaru, więc należy je zwrócić w stanie nienaruszony w innym przypadku skutkuje brakiem możliwość zwrotu i wymiany towaru.W przypadku wymiany konieczne jest poinformowanie drogą elektroniczną lub informacja pod podanym nr. telefonu umieszczonym na stronie na który rozmiar klient chce wymienić. Zamówienie na wymianę klient wysyła na własny koszt w przypadku zwrotu nie odbieramy przesyłek za pobraniem z uwagi na brak możliwości zweryfikowania zawartości przesyłki.
tak ma w "o mnie" ten sprzedawca.
 

Incubus3

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2013
Posty
60
Punkty reakcji
10
Miasto
Toruń
No to działaj, skontaktuj się, że dostałeś nieoryginalne Air Maxy i żądasz zwrotu pieniędzy bądź przysłania oryginalnych butów, tego samego fasonu. Może on sam nie wiedział, że są to podróbki.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
W związku z nadmiarem tematów i ciągłym tworzeniu się nowych, dotyczących Air Maxów, tworzę temat zbiorczy, w którym to mogą być prowadzone wszelkie dyskusje na temat tych butów (również opinie o sklepach, identyfikacji podróbek). Pozostałe tematy w tym dziale o tych właśnie butach będą sukcesywnie usuwane i/lub zamykane, tak więc chętnych zapraszam do udzielania się w tym temacie :123:
 

Vixeen123

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Po części uzyskałem odpowiedz na moje pytanie,ale wolałbym aby ktoś jeszcze wypowiedział się na temat tych butów.
Oryginał czy Podróbki?

Zdjęcia: http://imageshack.us/g/819/dsc00144zo.jpg/
Jeżeli po tych zdjęciach nie da się tego ocenić do końca piszcie a dodam więcej
 

PatrykRM7

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0

MateQa

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
jesli chodzi o air maxy to nie przepadam za nimi zbytnio, gdyż ich wadą bynajmniej dla mnie są szybkie ślady użytkowania , np pięta od zignania się buta . Osobiście preferuje nike dunki , lowy / high'e , n force'y i nike sb blazery :)
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
MateQa napisał:
jesli chodzi o air maxy to nie przepadam za nimi zbytnio, gdyż ich wadą bynajmniej dla mnie są szybkie ślady użytkowania , np pięta od zignania się buta . Osobiście preferuje nike dunki , lowy / high'e , n force'y i nike sb blazery :)
*przynajmniej :>
 

Wydraaa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, jako, że kupiłem Air max'y u sprzedawcy który ma ok 5k opini co prawda pozytywne i w żadnym nie wyczytałem o fake'ach to ten internet zmusił mnie do przyczepienia się do butów. Otórz tak czy oryginalne Air max'y są made in china? oraz moje 2 pytanie czy to tak jest ze w maxach lewy but ma wieksza lyzwe od prawego od wewnatrz, a prawy od lewego ma wiekszą łyżwę od zewnątrz? coś mi nie pasuje tutaj ale reszta jest tylko tego sie czepiam.
Kupiłem je na stronie Mastersport.pl jak up ktoś pisał o tej stronie i te ceny tez mnie z deka zaskoczyły bo akurat mój rozmiar (47,5) za 330zł ;) tak że proszę o odpowiedź na dole daje link do zdjęć:

http://imageshack.us/photo/my-images/20/dsc2156x.jpg/
 
Do góry