Nigdy nie miałem dziewczyny..

Draq

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2015
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Przyglądanie się o niczym nie świadczy. Każda się może przyglądać, a i tak nie musi z tego nic wynikać i na odwrót. Przyglądanie się nie oznacza, że chce się zapoznać. Ja już się natrudziłem, a i tak wszystko było obojętne dla płci przeciwnej.
 
W

wiki9969

Guest
A Ty myślisz, że jak dziewczyna Ci się podoba to ona o tym wie? Zdobyć kobietę (nie jakąś pierwszą lepszą dziewczynę) wcale nie jest tak łatwo. Choć jesteś przystojny, to musisz wiedzieć, że o kobiety trzeba się starać. Poszukaj dziewczyny z podobnymi zainteresowaniami do Twoich, wtedy będziecie mieli o czym rozmawiać. Nie poddawaj się, tylko zacznij walczyć o swoje marzenia. ;)
 

Draq

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2015
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Powiedziałem im o tym, ale nie chciały mi wyznać, co jest we mnie takiego, że nawet nie chcą się ze mną spotkać.

Starając się, dostałem jedynie kopa w tyłek.
 

RzeznikUnitra

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
79
Punkty reakcji
0
Dam Ci dziwną radę - starać się trzeba, ale na wielkim luzie i bez spiny. Czytając Twoje wypowiedzi dochodzę do wniosku, że jesteś spięty w rozmowach... Wyluzuj. Może wyjdź czasem na jakąś imprezę, wypij piwko i zagaduj. To tak na początek. Sam tak zaczynałem i to dodawało mi pewności siebie. Oczywiście nie mówię, że masz zostać alkoholikiem, ale myślę, że to pomoże Ci przełamać pierwsze lody. Zacznij chodzić na siłownię lub uprawiać jakiś sport, znajdź hobby, rób to co lubisz, to z pewnością pomoże Tobie nabrać pewności siebie i dowartościować się - bo właśnie tego Ci brakuje. Przede wszystkim nie dołuj się i nie narzekaj, pokaż, że postrzegasz pozytywnie świat, nie zamulaj, nabierz dystansu do siebie i gwarantuje, że jakaś ciekawa dziewczyna się Tobą zainteresuje ;)
 

Draq

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2015
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Nie wiem, czy jestem w stanie temu sprostać. Nerwy robią swoje.
 

RzeznikUnitra

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
79
Punkty reakcji
0
Jesteś, na avatarze wyglądasz jak zarywacz, wykorzystaj to :tongue:

Na poważnie - zajmij się tym co lubisz, powychodź trochę na imprezy - niekoniecznie na remizy, wiejskie dyskoteki czy do klubów owianych złą sławą. Przyjdzie czas i dziewczyna sama się znajdzie, a przez ten czas popracuj nad sobą - hobby, sport.
 

gapcio69

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Widzę, że wszystkie pomocne rady zostały dane.
Przedmówcy mają rację, zacznij robić to co lubisz - mój kolega zaczął biegać i poznaje przy tej okazji wiele fajnych kobitek. Oczywiście jeśli zobaczysz jakąś super laskę w leginsach BB) to pamiętaj, że ona nie musi zostać twoją wybranką na całe życie. Czasem wystarczy, że rzucisz jakieś przelotne cześć jak się biega, czy że dobra pogoda na bieganie albo jeśli gorzej z pogodą że nieźle jej idzie w takich warunkach itp itd analogicznie przy innych sytuacjach które mogą zdarzyć się na ulicy czy uczelni. Jeśli zareaguje pozytywnie to nie musisz jej zatrzymywać i streszczać swojego życia - możliwe, że spotkacie się jeszcze w tedy zobaczysz może pierwsza się do ciebie uśmiechnie albo zagada ...
No i przede wszystkim akceptacja siebie takim jaki jesteś - jeśli to zrobisz inni też ciebie takiego zaakceptują. Nikt nie lubi udawaczy, a kłamstwo szybko wychodzi na jaw natomiast desperacja jest wskazana ale w skrajnych przypadkach i nie powinna zdarzać się w normalnym życiu.
pozdro
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
jak nie spróbujesz, nie przełamiesz się to nigdy nie będziesz wiedział co tracisz
 

Kathlyn

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
53
Punkty reakcji
0
Drogi Łukaszu nie przejmuj się, iż jeszcze nie trafiłeś na odpowiednią dziewczynę. Warto popracować nad własną samooceną pokonując stopniowo nieśmiałość. Moim zdaniem wszystko się ułoży musisz być cierpliwy :) Powodzenia :)
 

pawel404

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
505
Punkty reakcji
11
Wiek
15
Miasto
East Anglia
Ja mam 20 lat i też nie miałem na poważnie żadnej dziewczyny na dłuższy okres czasu. Tylko właśnie tak jak to u ciebie - samo pisanie/smsy i ewentualnie do tego parę spotkań, z których nigdy nie wychodziło nic dobrego. Z jednej strony nie jest mi z tym dobrze, bo nadal nie mam nikogo, ale z drugiej strony wiem, że to w jaki sposób ja się zachowuję, jest jak najbardziej prawidłowe, nic na siłę. Nie jesteś jedyną osobą, który ma taki problem, ja też go mam. Czas leci, my nadal jesteśmy samotni, a ludzie, którym mówimy o swoich problemach zwykle odpowiadają, że 'jeszcze przyjdzie na to czas'. Tyle lat, a ja nie sądze, aby cokolwiek miało się zmienić. Wcale nie musisz słuchać tych, którzy ci mowią "no juz, do roboty, weź się za siebie". Wcale nie musisz się zmieniać w żaden sposób, jeśli tobie taka zmiana nie pasuje. I nie użalaj się nad sobą, bo nie jestes jakas p.zda bezwartościowa.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
A poza tym kto powiedział, że brak dziewczyny to coś złego?
Ja swego czasu przeszedłem na tryb singla i bardzo mi on odpowiada, można się bawić bez zobowiązań, spotykać ze znajomymi w dowolnych czasie i robić sto innych rzeczy na które ma się ochotę.

Oczywiście są i też minusy i to dosyć mocne no ale.. chciałem tylko nadmienić, że to wcale nie musi być od razu koniec świata ;)
 

barila

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
1
Trzeba być sobą. Myślę, że jeżeli obie strony są zainteresowane, to nieważne jest to z kim się rozmawia. Tematy przychodzą same i nie trzeba się silić na oryginalność.
 
D

dawid326

Guest
wyluzuj , też nigdy nie miałem jako takiej dziewczyny i jakoś mi to nie przeszkadza...
 

foremqa

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
Im intensywniej szukasz, tym mniejsza szansa, że znajdziesz szybko :(
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Przecież w życiu nie chodzi o kolejne zaliczenie panienki, a o znalezienie kogoś z kim chciałbyś planować życie. A w tym pospiech nie popłaca. Działaj, w sensie szukaj rozważnie. Trzymam kciuki.
 

Aro7

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2016
Posty
30
Punkty reakcji
12
Draq napisał:
Jestem beznadziejny pod każdym względem
A ja jestem pewny siebie.

Jak myślisz, który z Nas ma większe szanse u kobiet? - To pierwsza rada.

Draq napisał:
Powiedziałem im o tym, ale nie chciały mi wyznać, co jest we mnie takiego, że nawet nie chcą się ze mną spotkać.

Starając się, dostałem jedynie kopa w tyłek.
Nigdy na początku znajomości nie mów kobiecie, że Ci się bardzo podoba, że Ci na niej zależy. Na takie rzeczy przyjdzie czas, jak ona już będzie szalała na Twoim punkcie.
Nie staraj się przesadnie - po 50% oboje, jak wejdziesz bardziej w temat to nawet 30/40% i zdobędziesz jeszcze więcej i jeszcze łatwiej kobietę, ale to wszystko z czasem, jak nabierzesz praktyki.
A spotkanie kreuj na luzie, że chcesz pogadać, wyskoczyć na pizze, kawę, może piwo? Rozluźnicie się, oczywiście jedno! Wino, ale wtedy dajesz dość mocno do zrozumienia o co chodzi, więc je proponuj jeśłi wiesz, że się jej podobasz.

To jest tak, że każdy człowiek emanuje pewnego rodzaju energią, wyczuwalną, szczególnie dla kobiet. Jeśli czujesz się wewnątrz jak słabiak - kobieta będzie Cię tak odbierać. Łatwo możesz dojść do tego, że możesz ten fakt wykorzystać, zmieniając przekonania w głowie na to, że jesteś pewną siebie, WARTOŚCIOWĄ, ciekawą, pełno szczęścia osobą ;) To łatwiejsze niż myślisz, tylko nawet nie spróbowałeś ;) Myślę, że nastaiwnie w Twoim wypadku jest JEDYNYM problemem, patrząc na avatar wyglądasz świetnie, dołącz do tego uśmiech, którego używaj jak NAJCZĘŚCIEJ, a Twoje życie wskoczy wyższy, lepszy poziom. Na prawdę wystarczy tylko podnieść kąciki ust, a ludzie odrazu postrzegają nas lepiej. Jeśłi oprócz zmiany przekonań w swojej główce nadal czujesz się niepewnie, to przeczytaj mój artykuł tutaj w dziale "Podryw Doskonał" pt. "Na co najbardziej kobiety zwracają uwagę u mężczyzn?" Otrzymasz tam kilka podstawowych wskazówek, które Ci pomogą.

Kilka osób napisało tutaj świetne słowa "ZACZNIJ ŻYĆ". Nic prostrzego i bardziej przyjemnego <3 Co najbardziej lubisz robić w życiu? Jakie masz pasje? Czego byś chciał się nauczyć?
Osobiście doradzę Ci zapisanie się na siłownie, będziesz miał jeszcze lepsze ciało, a kobiety to zauważą i będzie to Twój kolejny plus. Oprócz tego podczas treningów wydzielają się endorfiny, są to hormony szczęścia, które poprawiają Twój nastrój, oprócz tego wyjdziesz do ludzi, poznasz nowe osoby, a jak zobaczysz panią w leginsach to i zaraz nabierzesz chęci do poznawania kobiet.

A rozmową się nie przejmuj, wystarczy, że będziesz wyluzowany, bez spin, serio, to wystarczy. Jak ona poczuje, że może czuć się komfortowo(to bardzo ważne) w Twoim towarzystwie, to rozgada sie szybciej niż myślisz. Twoim zadaniem jest poprowadzić rozmowę na początku. Kobiety uwielbiają gadać i są w tym zdecydowanie lepsze od mężczyzn, także no stress ;)
Podpowiem Ci jeszcze, na jakie tematy najlepiej rozmawiać z kobietą:
Ona jako kobieta, pasje, podróże, ciekawostki o niej, jedzenie, wróżby, zwierzęta, rozwój, sport, jej ideał.

Zastosuj to wszystko w swoim życiu, a będzie tylko lepiej ;) Pozdro!
 

Draq

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2015
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Nie szukam na siłę. Brakuje mi tylko osóbki przy boku, a miałem tak, że jeśli mi zależało na którejś, to już na samym początku byłem ignorowany. Może przez to ciężko mi jest nawiązać konwersację z którąkolwiek.

Jako, że wcześniej nie miałem zbytniego kontaktu z dziewczynami/kobietami, to teraz chciałbym to zmienić, bo po prostu brakuje mi tego.
 
Do góry