Niewolnice seksualne.

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Jest to jeden z niewielu powodów dla którego warto się konwertować na Islam.
Oczywiście żartuje. :D
 

16042014

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2014
Posty
138
Punkty reakcji
14
Malefitz napisał:
seks "po-bożemu"
Co to jest seks po bozemu?



Malefitz napisał:
seksuolodzy również nie doszli w tej sprawie do porozumienia.
Chyba przewertuje to i owo.



Malefitz napisał:
I niekoniecznie dlatego, że stanowi jakieś wyimaginowane zagrożenie
Naprawde uwazasz, ze w BDSM nie ma zadnych zagrozen? A te przypadki, ktore konczyly sie zgonem przy podduszaniu podczas seksu?



Malefitz napisał:
Bez sofizmatów proszę.
Ja ich nie widze.



Norad napisał:
Oczywiście żartuje.
Tez sie usmialam :)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
16042014 napisał:
Co to jest seks po bozemu?
W niedzielę po mszy.



16042014 napisał:
Naprawde uwazasz, ze w BDSM nie ma zadnych zagrozen? A te przypadki, ktore konczyly sie zgonem przy podduszaniu podczas seksu?
Wyimaginowanych zagrożeń nie ma. Dlatego są wyimaginowane.

Wszelkie zagrożenia są powiązane również z seksem samym w sobie, i?



16042014 napisał:
Ja ich nie widze.
Tym gorzej.
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
A co do deep weba, bo pytałeś jakie są powiązania wzgledem twojego postu Malefitz.

A no takie, że właśnie ludzie nie wiedzą nawet jak takie najgorzej dostępne rzeczy dla przeciętnego Kowalskiego, są ogólnodostępne. No bo nie oszukujmy się, typowy gość X nie kupi kokainy na deep weeb od jegomościa Y, bo gość X nawet nie potrafi wejść na onion, a co dopiero płacić bitcoinami. Dlatego o tyle ciesze się, że takie strony są ogólndostepne, ale tylko dla osób, które potrafią się na nie dostać. Nawiązując do twojego postu, nawiązałem tylko tym, od tak. Przecież nie oszukujmy się, narzędzia sado-maso można kupić w każdym sex-shopie, tylko w deepie znajdziesz o wiele brutalniejsze i bóg wie co tam jeszcze oni mają, nawet nie chcę wiedzieć i nie korci mnie to.
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
16042014 napisał:
Co dokladnie jest nie w porzadku z mezczyzna, ktory pragnie miec u swojego boku niewolnice seksualna spelniajaca kazda jego fantazje jak np ta hardkorowa : sprzedawanie jej innym mezczyznom? Czy to mozna leczyc?
Społeczeństwu takie rzeczy się źle kojarzą , więc osoby średnio wtajemniczone w BDSM uważają , że takie rzeczy robią tylko degeneraci itp. , a nie jest to prawdą. Generalnie jest to te trochę temat tabu , więc oficjalnie mało kto się przyzna do takich zabaw.
Ale w sytuacji , gdy nie jest to tylko fantazja a prawdziwe zniewolenie , to myślę , że tutaj już wchodzą kwestie jakiś zaburzeń oraz chęć dowartościowania się jakiejś skrajnej formy dominacji , uczucie bycie lepszym bardziej wartościowym niż druga osoba. Może jakaś próba odegrania na kimś swojej frustracji.
 
Do góry