Nieustraszeni pogromcy chomików

Status
Zamknięty.

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
- jak byłem mały to waliłem nawet z jadła,
- teraz preferuję toporki
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ocknął, się otrzepał
- na Daćboga, coś przegapiłem?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
- on strzela, więc jest postrzelony, a nawet postrzelany
- a mnie ominęła jak się okazuje niezła imprezka
- urodziny Pańskie? to kniaź nam się nowy urodził, a co ze starym? - aż tak długo spałem?
- a prezenty? to co to? jakieś chętne dziewki?

te dylematy go jeszcze silniej zasępiły...
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
- on strzela, więc jest postrzelony, a nawet postrzelany
z faktami trudno się sprzeczać :D
- a mnie ominęła jak się okazuje niezła imprezka
cóż mnie tyż wiela umyka kiedy śpiem staram się zatem nie zasypiać ... gruszek w popiele ...
- urodziny Pańskie? to kniaź nam się nowy urodził, a co ze starym? - aż tak długo spałem?
ano nowy kniaź z nowym godam stary kniaź z starym godem łodszedł i przybliżył nas był o rok cały ku apokalipsie ojro 2012 o rok cały !!
- a prezenty? to co to? jakieś chętne dziewki?
głodnemu wżdy chlib na myśli !! ;P
te dylematy go jeszcze silniej zasępiły...
eee no nie ma co sępić przeca jam otwarty na wszelkie biesiady i ucztowania a ze mi prócz UKU i S3AŁ pozostało po Wigiliji mnogość trunków że o prowiancie nie wspomnę zapraszam pojemy popijemy a potem pos3elamy se w POtencjalny cel POtrzeba nam się rozluźnić i by POdołać rockowi łobecnemu ...
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ja tam sie nie znam na tych nowych automatach, ja mam jeden automat, jak ktoś chce mi dać w mordę - to automatycznie uderzam mocniej...
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
- a ten Pan co się nam narodził ma też fajną zasadę : " miłujcie wrogów swoich ... ale najpierw im dołóżcie !! "
dobre zasady to połowa sukcesu a druga to porządny łuk :D choć i skrzynka granatów czasem może "sporo załatwić"
:eek:k:
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
- byleby same zawleczki nie wypadały
przeciągnął się przeciągle, wylazł z leża, sapnął
- żeby mi się tak chciało, jak bardzo mi się nie chce...
- nic na oku do wygrzmocenia, może jak coś podlizie bliżej, bo nie chce mi się tyłka ruszać, a tobie?
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
jak mawia wujek Patton : "There is only one tactical principle which is not subject to change. It is: "To so use the means at hand to inflict the maximum amount of wounds, death, and destruction on the enemy in the minimum time." - a mi wypada się tylko z tym zgodzić ... zatem słowo daje zawleczki sprawdziłem i nie wylatają same ;) trzeba pociągnąć od się albo do się łatewer ... byleby tylko ciepnąć w odpowiednim kierunku ... yyy no o tam jest taki fajny cel ... kolorowy i drą się okrutnie to nawet taki stary ślepawy i przygłuchy jak ty trafi chyba że nie dorzucisz :]
- ale po starej znajomości i sympatii wiesz podpędzę ci tę paradę bliżej ... parę ostrzegawczych strzałów w tył głowy powinno nadać temu stadu pęd w odpowiednim kierunku ... potem już wszystko w twoich rekach ;) i może nawet sobie coś wyrwiesz do wygrzmocenia jak obrzydliwy nie jesteś ...:niepewny: ... :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry