Nietypowe ozdabianie ścian

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
jasne, że prościej, ale czy tak samo efektownie jak naklejka wygląda ściana, na której zastosowano technikę ombre, hmmm...? :)
 

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Moim zdaniem (i wiem to z doświadczenia) lepiej wygląda ściana ombre. Ale lubię też takie ściany na których wiszą zdjęcia w jakiś fajnych ramkach. Za naklejkami jakoś osobiście nie przepadam za bardzo.
 

gumbat

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
29
Punkty reakcji
0
anjaa napisał:
Moim zdaniem (i wiem to z doświadczenia) lepiej wygląda ściana ombre. Ale lubię też takie ściany na których wiszą zdjęcia w jakiś fajnych ramkach. Za naklejkami jakoś osobiście nie przepadam za bardzo.
Mnie się podoba ombre w skali szarości. Od ciemnoszarego (bynajmniej nie czarnego ;) ) do śnieżnobiałego. Rozumiem, że trzeba sobie poogląadać to co w linku na górze by wiedzieć jak wykonać u siebie taki efekt?
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
gumbat napisał:
Moim zdaniem (i wiem to z doświadczenia) lepiej wygląda ściana ombre. Ale lubię też takie ściany na których wiszą zdjęcia w jakiś fajnych ramkach. Za naklejkami jakoś osobiście nie przepadam za bardzo.
Mnie się podoba ombre w skali szarości. Od ciemnoszarego (bynajmniej nie czarnego ;) ) do śnieżnobiałego. Rozumiem, że trzeba sobie poogląadać to co w linku na górze by wiedzieć jak wykonać u siebie taki efekt?
tak, jak wejdziesz w ten link powyżej, to znajdziesz instrukcję ak krok po kroku uzyskać ten efekt ombre. Jest tam taka fajna infograficzka, każdy się połapie :)
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
mega wygląda to cieniowanie! nie wiedziałam, że tak się da - namówię męża może poszalejemy i w sypialni zrobimy takie ombre :)
 

Natala Degen

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
Ja mam białe ściany. W całym mieszkaniu. Białe drzwi i srebrne klamki. A reszta to drewno i ratan.
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
fajny ten kamień dekoracyjny, tylko pomieszczenie wygląda lekko futurystycznie, a w efekcie mało przytulnie. Nie wyobrażam sobie np. sypialni w takim stylu. Wolę jednak to cieniowanie. :) Wybacz :)
 

Uniek

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
1
Ja jestem za betonowymi ścianami albo za starą cegłą.. Podobają mi się jeszcze wszelkiego rodzaju panele 3d.
 
J

jagnam

Guest
A mi się na przykład ściany ceglane nie podobają. Tak samo modny w ostatnim czasie kamień. Wydaje mi sie, że za kilka lat przestanie być to modne jak na przykład stara boazeria .Jestem zdania,że o wiele lepiej jest machnąć sobie na ścianę jakiś fajny obraz albo fototapetę, która będzie rozweselała wnętrze ale bez problemu w każdej chwili będziemy mogli ją wymienić na coś innego jak przestanie się nam podobać.

Ostatnio zamawiałam tam sobie fototapetę do kuchni. Konkretnie takie ziarenka kawy:
400_F_75552757_LzYynKIcB6YRXuKIdNEtMAVJKRJ9ZMxk.jpg
 

terefere_kuku

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2016
Posty
15
Punkty reakcji
0
ja robiłam taki trawertyn i wcale to nie było trudne. Wystarczy się na filmik instruktażowy nalookać i wszystko wyjdzie. W mieszkaniu z kolei zrobiłam sobie ścianę betonową i wygląda rewelacyjnie - tak mrocznie :D :D
fajna sprawa z tymi farbami strukturalnymi, żałuję że ich nie było tyle 15 lat temu jak chałupkę budowałam za to teraz podczas remontu mogę poszaleć

Jak chcesz to zobacz sobie inne struktury, ja szukałam inspiracji w necie, dużo zdjęć i pomysłów.
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
Mój salon ma jedną ścianę ozdobioną, Ale zamiast dużego obrazu wolałam mozaikę.
 
L

lena38

Guest
A co powiecie na designerski zegar jako dekoracja ścienna. Znalazłam genialne, wykonane z metalu zegary, które można powiedzieć, że mało wspólnego mają z typowym zegarami jakie znamy to już bardziej fantastyczna dekoracja, która przyciąga wzrok i nie pozwala się przyćmić. Podoba mi się nowatorska pod każdym względem marka Urlik Design i Karlsson, właściwe to można powiedzieć, że to takie małe już arcydzieła.
 
Do góry