Niespodzianka na walentynki

Chuckandblair

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!
Jak wiecie zbliżają się walentynki. Chciałabym zrobić mojemu chłopakowi niespodziankę... Mamy po 18 lat. Za parę miesięcy minął 2 lata od kiedy jesteśmy razem. Bardzo go kocham dlatego chcę by to było coś wyjątkowego, coś czego nie zapomni. Ale nie mam pomysłu co... Stawiać na coś romantycznego czy szalonego?
Dzięki z góry
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Ja jako facet najbardziej ucieszyłbym się z czegoś drobnego kojarzącego mi się z ukochaną osobą:)
 

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy to Wasz gust, ale napisze, który prezent mnie najbardziej przypadl do gustu.
Moj ukochany swojego czasu (choc nie byly to walentynki) zabral mnie na weekend do pieknego hotelu spa velaves we Wladyslawowie.
W sumie to nie znalismy miasta, calkowity zywiol. Mielismy czas dla siebie, na masaze, zabiegi i na marginesie chyba wiele nie wydal, bo mieli jakies specjalne pakiety. Smaczne sniadania, bliskosc morza dopelnily ten czas.

P.S. Przed Wladyslawowem na oczy zalozyl mnie opaskę, aby to byla niespodzianka :)
 

Kukła

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
a ja własnie uważam, że taki weekend z zaskoczenia z ukochana osobą tez byłby jak najbardziej wskazany i byłby super pomysłem, przede wszytskim można spędzić ten romantyczny czas tylko we dwoje dodatkowo oddając się jakimś ciekawym zabiegom, facetom na pewno spodobały by się kąpiele w winie któtych można zażyć np w hotelu Glęboczek na pojezierzu brodnickim
 

marek_j

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
2
Ja bym stawiał na coś szalonego. Zabierz go na skok na bungee, nie takie drogie po chyba 120 zł za osobę. Niezapomniane przeżycie. Mnie swego czasu dziewczyna zabrała na gokarty, a potem do pubu na mecz. Bardziej idealnego wieczoru nie byłem w stanie sobie wyobrazić :D
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
jako facet - wszystko co wiąże się z seksem jest super prezentem walentynkowym.
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
też stawiałabym na coś szalonego, ale każdy jest inny więc cięzko jednoznacznie powiedzieć co akurat jemu przypasuje. Ja np w tym roku stawiam na romantyczna kolację. Taki banał, ale wiem, że nam potrzebny :) Zakupiłam też drobny prezent w postaci krawatu na euro http://mojekrawaty.pl/offer,list,43,1175,krawat_euro_2012.html bo chłopak jara się piłką, więc to tak symbolicznie :) No a później się zobaczy jak się wieczór potoczy ;)
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Nieźli jesteście z tymi hotelami... dziewczyna ma 18 lat i co, ma zabrać faceta do spa? :p

Zalezy, co lubicie, chyba sama wiesz najlepiej, czy bardziej ucieszy się z czegoś szalonego czy romantycznego ;) Na pewno nie dawaj żadnych ciuchów, miśków, bokserek w serduszka... Mnie podoba się skok na bungiee, może wspólny? :>
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Chyab ważne jest to,abyście byli w ciągu tego dnia razem i cieszyli się sobą. Może być romantycznie lub cś bardziej szalonego,nie wiem jaki gust ma Twój chłopak,więc cieżko cokolwiek pwoiedziec. Walentynki to piękne swięto.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A co myślicie o rejsie promem Polonia do Skandynawii 11 litego w ramach Walentynek? za 440zł od pary jest:
przejazd z miejscem w kabinie promem Polonia lub Skania w obie strony na trasie Świnoujście - Ystad

drink powitalny

obiad, kolację i śniadanie

program rozrywkowy

obsługa autokaru na trasie Szczecin-Świnoujście-Szczecin
 

Beeeeeep

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
46
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
KatoCity
Ja 2 lata temu na walentynki dałam mojemu ukochanemu album z naszymi zdjęciami. 3 dni po walentynkach jest nasza "rocznica" wtedy to było 2,5 roku. Duży fioletowy album zapełniony naszymi wspólnymi zdjęciami. A na początku po 2 zdjęcia jak byliśmy mali.
A za zdjęciami karteczka z kilkoma słowami ode mnie. Teraz jak tęskni to ogląda sobie. I razem go zapełniamy:)
 
Do góry