Niesamowite budowle...

kampertzky

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
to pierwsze to nie Opera w Wenecji tylko Muzeum w Walencji :D:D:D Ale fakt, robi wrażenie:)
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Może niesamowita budowla to nie jest, ale na pewno warto zwrócić uwagę: chodzi o nowy Stadion Legii co prawda brakuje mu może trochę do zachodnich projektów, ale trzeba pochwalić, że coś się dzieje. Osobiście całkiem mi się podoba. Ciekaw jestem jak odebrali to sami kibice ?
 

Erun

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
A jak mieli odebrac? Cieszą się że mają nowoczesny obiekt. Na mnie w TV zrobił duże wrażenie, ale chyba to było bardziej z tego powodu że w końcu w Polsce zaczynają się pojawiać takie obiekty a nie dlatego żeby był jakiś kosmiczny.
 

Alicja_N

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witajcie,
w centrum Warszawy powstanie dom, który ma 152cm w najszerszym miejscu! Będzie to dom izraelskiego pisarza, który stanie się miejscem zarówno do mieszkania i idealnym do pracy twórczej
Dom cienki jak żyletka
 

gbshaw

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
Jako ciekawostka architektoniczna i obiekt turystyczny jest ok. Natomiast jako obiekt do zamieszkania to kompletna porażka.
 

Erun

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Hello, ja od zawsze zachwycam się budynkiem Disney'a i materiały budowlane wykorzystane do jego budowy są rownież rre we la cyjne!!! :D
imgres
 

Żona

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Piękny jest ten most, za każdym razem jak nim jadę nie mogę się nadziwić, jaki jest cudny!
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Ciekawe ale góry niech pozostaną jednak dziewicze.
 

rewwers

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Parasol w Sewilli jest niesamowity i zrobił gigantyczną promocję miastu. Śmiem twierdzić, że stał się już w pewnym stopniu jego symbolem :)
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
kampertzky napisał:
to pierwsze to nie Opera w Wenecji tylko Muzeum w Walencji
biggrin.gif
:D:D Ale fakt, robi wrażenie:)
Jak zobaczyłam pierwszą fotkę, to zaraz zauważyłam pomyłkę autora. Moze ktos z modów poprawi nazwę Wenecji na Walencję bo to jednak spory błąd.

Od siebie polecam całe miasteczko Sztuki i Nauki w Walencji (Hiszpania) właśnie. :) tam gdzie znajduje sie Opera z fotki autora. Miejsce niesamowite i inspirujące. Ciekawostką jest, że miasteczko powstało w korycie rzeki, którą "wyprowadzono"poza miasto, aby nie dochodziło do powodzi w mieście. Teren wykorzystano w oryginalny sposób tworząc równiez klimatyczne parki .

08_miasto_przyszlosci_rostyleandlife_12_08.jpg


05_miasto_przyszlosci_rostyleandlife_12_08.jpg


11_miasto_przyszlosci_rostyleandlife_12_08.jpg
 

kajman

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2014
Posty
26
Punkty reakcji
2
Miasto
Wrocław
Warto sobie wygooglować budynek biblioteki w Kansas - ta budowla naprawdę zachęca do czytania :)
 

echinokaktus

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
30
Punkty reakcji
1
Parasol w Sewilli niezły jest, ale sama Sewilla też jest cudowna i nawet odwiedziwszy ją w 2010, kiedy jeszcze nie było Parasola, już chciałem wracać :)
 

Misiak12

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2018
Posty
7
Punkty reakcji
0
to ja podrzucam cały zestaw niesamowitych budowli :D, 20 najdroższych budynków na świecie: allbim.pl/20-najdrozszych-budynkow-na-swiecie jak wam się podobają ;)?
 
Do góry