nierówne piersi:(

madziulkaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Piszę bo mam mały problem....otóż mam nieówne piersi.Różnica jest duża ponieważ lewą mam wiekszą,a prawą znikomej wielkości...owy sytuacja stanowi dla mnie duży problem...wstydliwy problem...
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Niestety muszę cię zmartwić, praktycznie aby chociaż zmniejszyć różnice w rozmiarze nie ma żadnej metody (owszem niektórzy zalecają leki ale to nie jest metoda, gdyż nie ma leku aby jedną pierś zmniejszyć a drugą powiększyć. Leki działają tylko w jedną stronę). Dlatego korzystają na tym chirurdzy plastycy. (można pomniejszyć albo powiększyć daną pierś) Dla pocieszenia powiem, że różnice bywają bardzo znaczne(nawet o 2 rozmiary). Zawsze się dobiera stanik do większej piersi a do mniejszej stosuje się wkładkę.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Problem może zostać rozwiązany chirurgicznie :]
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
Ale chyba też dużo zależy od wieku dziewczyny? Jeśli jest młodziutka, piersi jeszcze rosną, zdążą się uformować. Nie pora myśleć o operacjach. Co innego, jeśli autorka tematu osiągnęła wiek, w którym piersi zaprzestały rosnąć..
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
To nie ma żadnego związku z wiekiem - u niektórych kobiet juz po prostu jest taka dysproporcja piersi. Człowiek nie jest symetryczny ;)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Piszę bo mam mały problem....otóż mam nieówne piersi.Różnica jest duża ponieważ lewą mam wiekszą,a prawą znikomej wielkości...owy sytuacja stanowi dla mnie duży problem...wstydliwy problem...
putin4.jpg



Kobieto, wyluzuj. Don't worry, be happy.

Co się martwisz? Legendarne Amazonki jednej wcale nie miały.
 
Do góry