Niepokój

LadyDi3

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Niemcy
Witam jestem w 19 tc i dziś coś mnie zaniepokoiło przy sikaniu pojawił mi się mleczny za to bardzo galaretowaty, rozciągliwy śluz swoją konsystencją przypominał białko kurzego jajka (wybaczcie porównanie ale nic innego nie przyszło mi do głowy) . Lekarza mam dopier na 17, czy może być to coś niebezpiecznego.
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Mysle ze niebezpieczenstwo oznacza raczej plamienie, w trakcie ciazy sluz sie zmienia, mysle ze jesli poczekasz do wizyty to nic ci nie bedzie, gdybys miala jakies dodatkowe dolegliwosci pieczenie czy bole to wtedy moglabys sie obawiac narazie nie ma powodu do paniki moim zdaniem :papa:
 

malaandzia

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
dla wlasnego spokoju lepiej idz do lekarza, na Family Days mowiono o supermami poduszkach dla kobiet w ciazy, ze pomagaja utrzymac odpowiednia pozycje podczas snu ale rowniez i w trakcie odpoczynku w ciagu dnia
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
A nie myślałyście o wykonaniu badań żeby sprawdzić czy dzieciątko urodzi się zdrowe - jest taki test IONA, wiadomo trzeba zapłacić, ale czasem stres, niepokój i strach potrafią jeszcze gorsze rzeczy wywołać...
 
Do góry