Niepłodność

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
Czy znacie jakieś sposoby na to, jak leczyć niepłodność. Zauważyłam, że coraz więcej par ma problem z tym, żeby doczekać się potomka i tak się zastanawiam, jakie mogą być tego przyczyny, no i jak sobie poradzić z leczeniem niepłodności. Jakie są sposoby, gdzie się leczyć.
Jeśli znacie takie metody piszcie, przyznam, że najbardziej interesują mnie metody naturalne.
 

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiesz dlaczego? Bo ludzie nie dbają o siebie i swoje zdrowie. Papierosy, alkohol i inne używki plus śmieciowe jedzenie. Efekt jest taki, że bezpłodność dotyka wiele par, chociaż nie wiedziałam żeby było ich aż tyle żeby zaczynało to stanowić jakiś obserwowalny problem. Natomiast na pewno taki styl życia nie wpływa dobrze na zdrowie matki i przyszłego dziecka. Jeśli chce się odpowiednio przygotować do ciąży niektóre matki przestają nawet pić colę. Zmieniają dietę i dbają o siebie. Natomiast jeśli już wystąpią problemy i para stara się o dziecko, ale nie udaje się, wtedy naturalnie należy się przebadać i znaleźć przyczynę. Klinik leczących niepłodność jest wiele. W Warszawie działa klinika Vimed, która się między innymi tym zajmuje. I leczy nieinwazyjnie, raczej metabolicznie.
 

hella9

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Napiszę krótko, a resztę znajdź sama- wpisz w google: NAPROTECHNOLOGIA.
pozdrawiam ;)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Mute, masz racje! W wielu przypadkach niepłodność wynika z zaburzeń owulacji i w takim wypadku leczenie przez zastosowanie odpowiedniej diety może przynieść duże, pozytywne efekty. Warto zgłosić się do lekarza na badania, dzięki którym można ustalić odpowiednią dietę dla przyszłych rodziców. Faktycznie coraz więcej osób w naszym otoczeniu ma problem z zajściem w ciążę, niestety jeśli nie zmienimy pewnych nienajlepszych nawyków problem ten będzie się pogłębiał
 

koci

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
72
Punkty reakcji
0
zawsze pozostaja takie miejsca jak np. warszawski invimed i metoda imsi
 
Do góry