Niemiecki - Zaproszenie Na Urodziny

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nienawidze niemieckiego...jestem z tego totalna pała :D a na dodatek mamy tylko 1godzinę niemca ...
Proszę o napisanie (jak najszybsze) zaproszenia na urodziny:
wer?
wen?
wann?
wo?
was gibt's?
dane: obojętne

Tylko tyle, by było proste.
Z góry wielkie dzięki :klaniasie:
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
ale to ma być coś w stylu listu? np. kochana ... chcialabym cie zaprosic na urodziny ktore odbeda sie... itd?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Einladung

Ich lade dich herzlich zum Geburtstag ein.
Ich mache diese Fete in Restaurant "Garten" in 4. Juni. Wir anfangen um 18 Uhr.
Auf die Fete gibt es sehr gutes Essen und scho''ne Musick zum Tanzen. Dort kommt viele bekannte Leute.
Ich bin sehr zufrieden, dass ich dich eniladen kann. Ich warte auf eine Antwort, ob du kommst!

Michael


PS za blędy prosze mnie nie scigac, bo juz rok po niemiecku nic nie pisalam :]
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
OMG ! :p Ja to w 2 klasie mialam, moge Ci z ksiazki przepisac albo dac moje ale nie teraz bo mi sie nie chce ruszac tyłka :p z reszta to niki jest chyba dobre
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jak bym tak sie ruszyla to na pewno bym cos znalazla, a to tak bez wstawania napisalam na szybko, mam nadzieje ze za duzo bledow nie ma :]
chyba ze jutro dopracuje
bo teraz to mi sie nie chce :p
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
ale u niki jest parę błędów :p niestety nie mam czasu teraz pisać :/ wieczorem coś wymyślę ;)
 

pisarz

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
moze mi ktoś pomóc musze na poniedziałek zrobić zaproszenie po niemiecku przetłumaczy mi to ktoś na niemiecki

zapraszam ciebie na impreze urodzinową w dniu 28 maj o godzinie 20 w moim domu, bedzie muzyka taniec i dobre jedzenie mam nadzieje ze przybedziesz
 

sound_wave

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
418
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
NS
moze mi ktoś pomóc musze na poniedziałek zrobić zaproszenie po niemiecku przetłumaczy mi to ktoś na niemiecki

zapraszam ciebie na impreze urodzinową w dniu 28 maj o godzinie 20 w moim domu, bedzie muzyka taniec i dobre jedzenie mam nadzieje ze przybedziesz


Ich lade dich herzlich zum Geburtstagparty ein. Die Party findet am 28 Mai um 20 Uhr bei mir zu Hause statt. Wir werden Musik hoeren und tanzen. Es wird auch gutes Essen. Ich hoffe dass du kommst.
 

Drexpres

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
czy mugl by mi ktos przetłumaczyc bardzo prosze :)albo napisac bardzo podobnego do tego??Bardzo mi na tym zalezy
Droga Franzisca
Z okazji moich 18-tych urodzin , które będą za miesiąc chcciałbym cię serdecznie zaprosić. Spotkajmy sie na rynku koło ratusza 15.05.2009 o godz. 17:00. Później zapraszam cie cię do klubu "blue". Wraz z innymi moimi przyjaciółmi będziemy sie bawić przy dobrej muzyce, miłej atmosferze. Mam nadzieje ,że przyjmiesz moje zaproszenie

Do zobaczenia
Zapraszam cie serdecznie Kuba
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Liebe Franzisca,

ich mo''chte dich herzlich zu meinem 18 Geburtstag einladen. Wir werden auf dem Markt neben Rathaus am 15.05.2009 um 17.00 Uhra treffen. Dann lade ich zum "Blue" Klub ein. Dort werden wir mit meinen Freunden viel SpaB zussamen haben. Es wird gute Musik und Atmospha''re. Ich hoffe dass, du meine Einladund an nimst.

Dein Freund XYZ

Kochana Franzisca,

chciałbym Cię serdecznie zaprosić na moje 18 urodziny. Spotkamy się na rynku obok ratusza o 17. Później zapraszam cię do klubu Blue. tam będziemy dobrze się bawić z moimi przyjaciółmi. Będzie dobra muzyka i atmosfera. Mam nadzieję, że przyjmiesz moje zaproszenie.

Twój przyjaciel XYZ

Nie obiecuję, że to jest dobrze :)
 

kicia2510

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
POMOC!!!!
podczas pobytu na stypendium w Wiedniu chcesz zaprosic kilkoro przyjaciol na kolacje.
Przeczytales ogloszenie o nowo otwrtej restauracji i w niej chcesz urzadzic przyjecie.
* podaj miejsce i godz spotkania
* uzasadnij wybor restauracji wegetarianskiej
* podaj inf o menu
*wyraz radosc ze spotkania
 
Do góry