niemiecki R.A.C

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Kodex Frei to bardzo dobry skład Rac grający przyjemny hard rock

Rok temu wydali Demo

01. Früher wie heute
02. Nennt mich
03. Wer nicht kämpft


Zaś kilka dni temu powstał album das Pack

1 Akt Der Freiheit
2 Früher Wie Heute
3 Brüder Schweigen
4 Fick Dich!
5 Nennt Mich
6 Bestie
7 Wir Sind Das Pack
8 Auf Die Strasse
9 Fordert Uns Heraus
10 Alphatier
11 Wer Nicht Kämpft
12 Krankes Land
13 Bleib Dir Treu
14 Opfer

Jakiś koleś wczoraj zamieścił na Youtube kilka kawałków

Polecam

https://www.youtube.com/watch?v=9E8uwffi6kw

https://www.youtube.com/watch?v=1tkeAtULRw8
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Luni jest ważną postacią,nawet legendą sceny za Odrą.
Nie jestem jakimś wielkim fanem całokształtu twórczości,ale Luni pisze super teksty i raz na jakiś czas wydaje super utwory.
Sympatykom nurtu rechtsrock proponuję kolejny przebój

https://www.youtube.com/watch?v=4gdmsrMZ5ww

Wie oft habe ich schon den gleichen Traum........................często mam taki sam sen
Auf einem Totenacker steht ein zerschossner Baum...........na cmentarzu stoi podziurawione drzewo
Und es war , als spräche er zu mir:.......................................i to jest tak ,jakby mówiło do mnie
„All die Toten die hier liegen sind noch immer hier“...............-"wszyscy zmarli,którzy tu leżą,oni wciąż tutaj są"

Refr.:
Glaubt ihr sie sind gegangen...................................................sądzicie,że oni odeszli?
Auf Nimmerwiedrsehn?............................................................przepadli jak kamień w wodę?
Sie werden auferstehn, sie werden auferstehn .......................oni zmartwychwstaną,oni powstaną
Solange deutsche herzen schlagen..........................................dopóki niemieckie serca biją,
Und Nordlands Winde wehn......................................................a z Nordlandu wieje wiatr
Sie werden auferstehn, sie werden auferstehn ........................oni powstaną,powstaną

Und dann stehn sie vor mir, ein graues Heer...........................i potem stają przede mną,szara armia
Mit zerlöchertem Helm, geschultertem Gewehr.......................w podziurawionych hełmach,z zarzuconą bronią
Zerrissener Uniform und blutigem Gesicht...............................w podartych mundurach ,zakrwawionych twarzach
„Wir starben für euch, vergesst uns nicht!“.......................... "- umarliśmy za was,nie zapominajcie o nas"

Refr........

Sie sind für immer in unseren Herzen.......................................Oni są na zawsze w naszych sercach
Und ihre Schmerzen sind unsre Schmerzen..............................ich ból,jest naszym bólem
Doch der Ruhm bleibt, Schmerzen vergehn................................lecz duma pozostanie,ból przeminie
Es kommt der Tag, an dem sie auferstehn..................................nadejdzie dzień,gdy zmartwychwstaną
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Dzteńdoberek to ja wasz ulubiony krytyk muzyczny :lagodny:

Zapraszam do skosztowania prawdziwej sztuki.Załóżcie słuchaweczki i chłońcie każdą nutkę i słowo,zanim pojawi się hm .."ta treść jest niedostępna w twoim kraju"
Swoją drogą nie spodziewałem się ,że Anthrazit dosłownie i w przenośni rozwali system.
Ten kawałek wstrząsa murami

Nie spodoba się to zapewne potomkom chłopów pańszczyźnianych ,tęskniących za batem i widokiem pana jedzącego ośmiorniczki
Zakodowani Obywatele walczą ze sztuką.,usuwają z youtubów niepoprawne treści.
Ale pal licho.
Moje krowy wstydzą się za to bydło

Eak czy owak panie i panowie zapraszam oto "konstrukt" z najnowszej płyty "Tag der deutschen Zukunft"






https://www.youtube.com/watch?v=ZKk6uTpWn7I

Gehorche und folge meiner Befehle..............................bądź posłuszny i podążaj za moimi rozkazami
uberlegt nicht,frag nicht nach,......................................bądź nierozważny,nie pytaj
bleib lieber stumm und halt den Mund.........................lepiej pozostań niemy i zaknebluj usta
das passt zu dir,,gehorst nur mir...................................to co pasuje do ciebie,należy do mnie

1,2,3 du bist nicht frei....................................................raz,dwa,trzy nie jesteś wolny

ich bin das Konstrukt und du darfst in mir leben...........ja jestem konstruktem i masz pozwolenie żyć we mnie
steh deiner Sonnen verborgen zum Kafig.....................twoje słońce zamknę potajemnie w skrzyni
ich sperr dich ein in meiner Legebatterie......................aresztuję cię w mojej klatce do znoszenia jajek
Sklave der Industrie.......................................................niewolnik przemysłu

wachse,gedeie,gehorche,schlaf weiter...........................rośnij,miej się dobrze ,bądź poslusznt,śpij dalej
du wirst nur armer und ich immer reicher.......................będziesz tylko biedniejszy ,ja zawsze bogatszy

refren
Frei bist du nur solange ichs will...................................wolny będziesz dopóki ja zechcę
doch musst du nach meinen Regeln spielen................jednak musisz grać wedle moich reguł
ich stelle die Weichen wie es mir passt........................ja ustawiam zwrotnice,jak mi pasuje
und was nicht passt wird passend gemacht................a co nie pasuje,będzie dopasowane
ich lass dich in Glauben ein Wahler zu sein...........................pozwolę ci wierzyć,że masz wybory
egal wen du wahlst,denn hier ist alles meins....................obojętnie kogo wybierzesz,bo tu wszystko jest moje
ich bin korrupt,pervers und krank.....................................jestem skorumpowany,perwersyjny i chory
nur bin ich nicht das wahre Deutschland.........................tylko nie jestem prawdziwymi Niemcami

du kennst mich nicht anders ich werde dich vergiften.........nie znasz mnie wcale,będę cię zatruwać
lass dich dein Leben lang nur Arbeit verrichten..................pozwolę ci żyć długo,byś wykonywał pracę
zum leben zu wenig,zum sterben zu viel............................za mało życia,za dużo umierania
fur deine Wut hab ich Druckluftventil.................................dla twojej wściekłości mam wentyl bezpieczeństwa


Feier,besauf dich,spiel Lotto traum weiter...........................świętuj,upijaj się,graj w lotto,śnij dalej
du wirst nur armer und ich immer reicher............................będziesz biedniejszy ,ja zawsze bogatszy

refren...........
Frei........

ich habe dich erschaffen,erbrochen und ausgeschiessen...............ja cię stworzyłem,złamałem i zamknąłem
und weil du mehr nicht kennst,kannst du auch nicht vermissen......im mniej wiesz,tym mniej odczuwasz
du bleibst bei deinem tun................................................................zostań w swojej roli
und ich muss nichts dafur tun......................................................ja nie muszę nic czynić

refren
Frei...........
.
 
Do góry