Niemczyk: i tak mnie nie dopuszczą...

RoYaL

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina fioletowych BANANÓW ^^
Były trener reprezentacji polskich siatkarek Andrzej Niemczyk nie wyklucza, że zgłosi swoją kandydaturę, po tym jak w czwartek PZPS ogłosił konkurs na trenera kadry narodowej kobiet.
- Jeszcze się zastanawiam. To bolesne, kiedy mówi się, że w Polsce nie ma trenerów. Raul Lozano wykonał wspaniałą robotę, co nie znaczy, że z innym obcokrajowcem też będzie się tak dobrze układało - powiedział Niemczyk.

- Działacze i tak pewnie mnie nie dopuszczą, niektórzy pewnie będą się ze mnie śmiać. Ja uważam, że takie zgłoszenie jestem winny dziewczynom - podkreślił

co wy o tym myślicie?
 

Kasuge

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Pan Andrzej Niemczyk jest dobrym kandydatem na trenera Polskich Złotek. Już tyle dziewczyny z nim przeżyły, że aż szkoda się Andrzeja. A co myślę o przemówieniu? Hmn... Czyżby Niemczyk zakończył już karierę? Nie rozumiem o co mu chodzi...
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Według mnie Niemczyk nie powinien pchać się tam gdzie go nie chcą. Szkoda Jego zdrowia, bo jak zwykle w Polsce związek będzie stawiał wiele przeszkód na drodze kandydatowi, który mu nie pasuje.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Czas Niemczyka w kadrze juz sie skoczył. Zrobił wielki sukces, okrył się chwałą i polski kibic nigdy mu tego nie zapomni. Jednak on jako trener reprezentacji kompletnie sie wypalił. W sporcie jest tak, ze po pewnym czasie nawet najlepsi trenerzy nie potrafią znalezc z zawodnikami porozumienia, chocby wczesniej osiągali przez pewien czas bardzo duze sukcesy. Potrzebna jest świeza krew, swieza motywacja, bo te zawodniczki z Niemczykiem juz nic nie osiągną, niczego sie juz nie nauczą... A więc trenerze Niemczyk: "dziękujemy za wszystko" i lepiej, zeby w tym konkursie nie startował...trzeba wiedzieć kiedy odejśc..
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Wuyeq masz rację. Poza tym mimo wszystko pan Niemczyk to stara szkoła trenerska, a w polskim sporcie potrzebna jest nowość, którą przynoszą trenerzy zagraniczni (Benhakker, Lozano). Skoro w piłce nożnej i męskiej siatkówce się udało to czemu w żeńskiej ma się nie udać?
 

RoYaL

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina fioletowych BANANÓW ^^
Wuyeq masz rację. Poza tym mimo wszystko pan Niemczyk to stara szkoła trenerska, a w polskim sporcie potrzebna jest nowość, którą przynoszą trenerzy zagraniczni (Benhakker, Lozano). Skoro w piłce nożnej i męskiej siatkówce się udało to czemu w żeńskiej ma się nie udać?
omm no macie racje, ale on był taki niepowtarzalny, chociaz jak nasz trenere cheleje;/
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja uwielbiam sport :) A co do Niemczyka mam swoje zdanie - po cholerę on się tam wpiep.prza???!!!
 
Do góry