(Niemal) cała Polska w Google Street View.

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Od dzisiaj (23.04.13) usługa Google Street View została rozbudowana o zdjęcia z niemal wszystkich zakątków Polski. Możemy już zwiedzać nie tylko większe miasta, ale także krajobrazy przy większości dróg zarówno wojewódzkich i krajowych, ale także lokalnych. Dodano także większą ilość zabytków takich jak na przykład Pałac w Nieborowie czy Zamek w Bobolicach. Aby zrobić sobie wirtualną wycieczkę wystarczy udać się pod adres https://maps.google.pl i przeciągnąć pomarańczowego ludzika na wybrane miejsce.

Źródło: http://googlepolska.blogspot.com/
 

-ALI-

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
36
To prawda, jakiś czas temu pojawiło się w Google Street View moje miasto i jestem zaskoczony, bo jest niemal każda nawet mała uliczka. Brak oczywiście wewnętrznnych osiedlowych, ale nic w tym dziwnego.

Niestety gdy fotografowali ulice kilka z nich było remontowanych i to takie główniejsze. Zastanawiam się czy to jeszcze nadrobią.
Zawiodłem się natomiast jeśli chodzi o deptak. Wiem, że mają na wyposażeniu nawet łodzie, motocykle i rowery z zamontowanym systemem fotografowania a jednak fotografowane były tylko miejsca gdzie można wjechać samochodem.
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Loool, moja wioska też jest :mruga: W życiu bym się nie spodziewał, najpierw tylko niektóre ulice większych miast a teraz wszystko :D

Cuda, panie, cuda :szuka:


edit : to jest extra, oderwać się nie mogę. Bardzo fajnie, rozwiąże to jeszcze z większą dokładnością kilka moich problemów natury jak dojść z punktu A do punktu B w mieście, w którym się uczę :D
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Z tego co zauważyłem brak tych mniejszych wiosek. Szkoda. Czekam na update "reszty" polski.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Pochwalcie się może Waszymi okolicami, miejscowościami, ciekawymi, śmiesznymi, nietypowymi miejscami w Waszym rejonie robiąc zrzut ekranu. A może GSV wychwyciło podczas przejażdżki u Was coś nietypowego, jak np. kochająca się w lesie para, próba ukrycia zwłok, bądź deal narkotykami?
 
A

alfabeta11

Guest
Fajnie. Jest i moja dziura, ale jak wszystko przeglądałem, to nie zrobili żadnego specyficznie ciekawego zdjęcia, a szkoda ;)
 

Horsiczka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Wiem już wcześniej słyszałam o tym w radiu. ;)

Słyszałam już wcześniej o tym w radiu ;)
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Racja, że wiele miejsc można by poprawić. Na przykład tam gdzie jest remont ulicy, kurcze, akurat w samym centrum :D
 

wwwMwww

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Fajna sprawa :D cieszy nie powiem że nie moja dziura też jest :p
 

Max Kwiatkowski

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
547
Punkty reakcji
136
Wiek
33
Ktoś wie jak często Google aktualizuje Street View? Bo zdjęcia Google Earth (mniejsze miejscowości, dalej od aglomeracji) mają po 5 lat.
 

Incubus3

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2013
Posty
60
Punkty reakcji
10
Miasto
Toruń
No nie, ale to nieuczciwe! Sąsiada dom jest, ale mój ominęli...
 
M

MacaN

Guest
A u mnie w miejscowości jest jedna ulica, choć mojego domu nie ma :( ( za daleko ), ale to jest fajna sprawa. Kolega znalazł nawet swojego kolegę xD
 
W

wiki9969

Guest
Brat się ostatnio tym bawił. Nawet fajnie to wygląda. :) Ale czy nasze Za...tyle jest to już tego nie sprawdził. ;)
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Obejrzałam wszytskie lokalizacje:D Mój dom rodzinny, mój aktualny dom, dom dziadków, domy znajomych:D Fajnie:D
 
Do góry