(Niemal) cała Polska w Google Street View.

M

MacaN

Guest
wiki9969 napisał:
Albo żeby zwiedzić dom od środka.
Nie no, bez przesady :D

Swoją drogą, to założę się, że google street view są używane w krajach 3-go świata przez wywiad.
 

imna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2013
Posty
26
Punkty reakcji
2
nawet ja się znalazłam na balkonie podczas, gdy autko googla przejeżdżało i fotografowalo, w każdym razie wiecie kiedy następnym razem, będzie taka akcja organizowana?
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
W

wiki9969

Guest
W takim razie trzeba uważać, bo nagle mogą wyskoczyć zza rogu i zdjęcie murowane. ;) A tak w ogóle to całkiem nieźle im to wyszło. :)
 

TheFackIsVevo

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Toruń
To jest dobre, lecz szkoda iż mapa nie jest np: Ze wczoraj lecz z przed kilku miesięcy..
 
M

MacaN

Guest
Będąc np. w NY, planując atak bombowy i obserwując kamery, ustawienia policjantów, etc. etc. zwróciłbym na siebie uwagę. Tak wszedłbym na google street view i po tygodniu mialbym jako takie rozeznanie,, mógłbym już po tym zrobić jedną wycieczkę z bombą " pod pachą " i nie być jedocześnie podejrzewanym przez policję ( w danym momencie )
 

Maciekzal

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Google SV to świetna aplikacja. Można poznawać różne miasta na całym świecie i to wszystko w FULL HD :D
 

Aker_85

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
Fajna sprawa można zobaczyć różne miejsca w których się nie było, a planuje :)
Albo jak szukam sklepów lub usług :D
 

gumbat

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
29
Punkty reakcji
0
No ja nigdy nie korzystałem ze street view na sposób praktyczny, zawsze z nudów, jak mi się chciało po prostu coś nowego pooglądać.
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Ostatnio oglądałam miejsce, gdzie stał pierwszy dom mojej babci. Nigdy tam nie byłam, a dzięki Google SV mogłam je zobaczyć :) Fajna sprawa z tym Street View.
 

NekoMimi

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Uwielbiam SV, kiedy nie mam kasy/czasu na podróże, tak sobie "zwiedzam" świat :D Ostatnio penetruję za pomocą gugla Tokio i Japonię w ogóle. Potrafi to zburzyć, jak i potwierdzić stereotypy krążące o pewnych miejscach na świecie ;p
 

majka_k

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
I już nie trzeba wychodzić z domu, żeby zwiedzić świat :) Ja zostałam uwieczniona na zdjęciu pod swoim domem. Szkoda że mnie nie uprzedzili, bo lepiej bym się ubrała i skoczyła wcześniej do fryzjera :p
 
Do góry