Niechciane mikro włoski na twarzy

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Jak radzicie sobie z takimi mikro włoskami na twarzy? Nie mówię tu np. o regulacji brwi, tylko o takich włoskach na policzkach, na brodzie, nad czy też miedzy brwiami. Fatalnie wygląda to pod makijażem, mam wrażenie, że wręcz się uwidacznia bardziej. To nie są włoski, które kwalifikują się na woskowanie albo laser, bo są bardzo małe, jasne i cienkie, ale do szału mnie to czasem już doprowadza.
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
feelthevibe napisał:
Jak radzicie sobie z takimi mikro włoskami na twarzy? Nie mówię tu np. o regulacji brwi, tylko o takich włoskach na policzkach, na brodzie, nad czy też miedzy brwiami. Fatalnie wygląda to pod makijażem, mam wrażenie, że wręcz się uwidacznia bardziej. To nie są włoski, które kwalifikują się na woskowanie albo laser, bo są bardzo małe, jasne i cienkie, ale do szału mnie to czasem już doprowadza.
znam ten ból :D chociaż u mnie wloski grubsze i z czasem stały się dużym problemem :( myślałaś o depilatorze do twarzy? takim specjalnym rzecz jasna :D jak sprawdza sie na moich to i u Ciebie zda egzamin :)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
generalnie depilator to dla mnie nie jest już wyzwanie, bo używam regularnie, ale do twarzy? mój takich mini włosków nawet by nie uchwycił, nie ma szans, a co u Ciebie daje radę?
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Ja bym nie ryzykowala z depilatorem, skoro sa slabe, krotki i malo widoczne to po co ryzykowac ze beda odrastac mocniejsze albo niedaj bog wrastac :/
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
wydaje mi się, że w takich miejscach jak policzki, broda czy też górna warga nie wzmocnią się do tego stopnia, że będą jakieś grubsze i mocniejsze. zaryzykowałam trochę, ale jestem zadowolona z efektów. w końcu zdecydowałam się na takie 2w1, bo kupiłam szczoteczkę do oczyszczania twarzy z braun face dodatkowo z nakładką z depilatorem do takich okolic na twarzy no i jestem w szoku jak drobne włoski ten depilator łapie
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja mam taki jakby meszek pod brodą i na policzkach przy uchu. Bardzo jasne i cieniutkie. Tylko gdzieś w słońcu je widać, ale bez sensu to woskować, bo pewnie i tak nikt inny niż ja tego nie widzi ;)
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
ja depiluje wasik, no ale on jednak jest widoczny. Z takimi mikro wloskami nic nie robie, bo i po co skoro sa niewidoczne?
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Też się zastanawiałam czy coś z tymi mikrowłoskami robić ale jakoś zniknęły teraz, co do wąsika depiluję ale już nie plastrami bo mnie podrażniały a kremem vanity bielendy do wrażliwej skóry kaszmirowy dotyk, jak na razie sprawdza się u mnie idealnie
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
A nie macie tak, że po depilatorze są grusze i dłuższe? Też mam ten problem, a na laserową depilację mnie nie stać :(
 
Do góry