Niebanalne życzenia

Abstrakcyjna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Odkąd pamiętam wszystkie życzenia zawsze krążą wokół zdrowia, szczęscia, miłości, spełnienia marzeń...
Mam niedługo wigilię w klasie i nie chciałabym, żeby moje życzenia były hmm nudne? monotonne? bo właściwie każdy składa sobie to samo...i tak do znudzenia
macie jakieś pomysły na niebanalne życzenia?:)
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Może składając życzenia pomyśl indywidualnie o każdej osobie. O tym czego pragnie i co jest dla niej w tym momencie ważne. Jeśli jesteście w jednej klasie to na pewno trochę sie znacie. :)
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Gdy przychodzi pora na składanie życzeń na klasowej 'wigilii' zawsze wymyślam coś na poczekaniu. Zawsze dotyczy to indywidualnie danej osoby. Hah. nigdy nie zapomnę 'i życzę ci mój drogi przyjacielu aby kiedyś do twych drzwi zapukały te trzy brunetki, które widziałeś ostatnio w klubie i rs'ki tylko żebyś się nie zabił na pierwszym lepszym zakręcie'. Nigdy nie składam życzeń na zasadzie 'zdrowia, szczęścia, pomyślności' - to jest już przereklamowane.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Nigdy nie składam życzeń na zasadzie 'zdrowia, szczęścia, pomyślności' - to jest już przereklamowane.

Ale jak tak dłużej pomyśleć to te tradycyjne życzenia skupiają w sobie wszystko czego tak na prawdę chcemy życzyć bliskim :) I zdrowia, i szczęścia i miłości :)
Choć sama staram się też zawsze dodać coś oryginalnego.
 

Abstrakcyjna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Choć sama staram się też zawsze dodać coś oryginalnego.
No właśnie o coś oryginalnego mi chodzi, bo nie z wszystkimi jestem w bliskich kontaktach i praktycznie nie wiem co lubią i czasami trudno mi jest doprać indywidualnie życzenia itd.

więc czego można jeszcze życzyć...?:)
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
hmm. pomyśl czym dana osoba, której chcesz składać życzenia się interesuje, o czym marzy, co ją kręci, itd. jeśli jeździ na motorze, możesz życzyć najszybszego wehikułu jaki świat widział. Jeśli ktoś śpiewa ... życz mu aby jego głos nigdy go nie zawiódł oraz występów na największych estradach świata.
Tego jest wiele... zależy komu :)
 

mery_master

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja też szukam czegoś oryginalnego, najlepiej jakiś ciekawy obrazek gdzie dorzucę swój tekst, macie jakieś fajne?
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Otóż staję przed wami jak wryty,
skrzętnie szukam dobre rymy.
Życzeń wam rąbek nie ukażę,
ale stosować rymy pokaże.
Nieważne co chcecie tutaj rymować,
choć można dobrze z tego rapować.
Życzenia niecodzienne to życzenia szczere,
to jak nalewać zupą talerze.
Głębokość słów może dostrzeżecie,
to jak układać słowa pojmiecie.
To życzę wam niecodziennych pomysłów,
szczerości w życzeniach słów.
Przelewania kombinacji co siedzą w głowie,
na papier rzecz jasna panie i panowie ;)
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Zyczę ci, żebyś mogł mnie lubić.

Ile razy, jedząc zrazy,
trafisz na cebulę,
tyle razy, bez urazy,
pomyśl o mnie czule

A w której klasie jesteś?
 

_marzyciel_

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Może treść życzeń pozostawię składającym, bo to akurat musi wyjść prosto z serca, ale mogę zaproponować ciut odmienną formę : )
 

Przemkoo

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2013
Posty
23
Punkty reakcji
0
Troche już po terminie, ale tak na przyszłość. Warto do każdej osoby podejśc indywidualnie. W klasie z pewnością udało Ci się lepiej albo gorzej poznać ludzi. Więc wiesz co lubią, albo co chcą osiągnąć. Jedni uprawiają sport, inni śpiewają a jeszcze inni grają. Życz im tak, żeby wiedzieli, że TY coś o nich wiesz, będzie im miło.
 
Do góry