Nie Zawsze Jest Tak Jak Bysmy Chcieli...niestety

annie_22

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
40
cześć. Mam nadzieje że podjęłaś słuszna decyzje czyli nie usunęlaś ciaży... powiem ci ze ja mam 2 letnią córeczkę i nie oddałabym jej za nic w świecie... teraz jestem na 4 roku studiów bardzo pomaga mi rodzina to w nich mam oparcie ale na poczatku rodzice nie byli zadowoleni teraz nie mogą zyć bez swojej kochanej wnusi mam nadzieję że nie jest za późno????pozdrawiam Annie
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
ojjj cos mi sie wydaje ze chciałas odpisać komuś w postaci POSTA a nie osobnego tematu...
Mozesz skopiować tą tresci i spróbować wkleić w "szybkiej odpowiedzi" w danym temacie - oczywiscie ten temat zostanie wyrzucony... albo zablokowany :)
Wedle zyczenia

Napisz tutaj albo na PW
 

gosik

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
[qi ja mam coreczke i tez ma tyle ze 2,5 roku i tez jestem na 4 roku, ale nie uwazasz ze cos nas jednak omineło?
 

annie_22

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
40
[qi ja mam coreczke i tez ma tyle ze 2,5 roku i tez jestem na 4 roku, ale nie uwazasz ze cos nas jednak omineło?
Wiesz czasami przez krótką chwilę tak może myślę ale jak patrzę na moje dziecko to od razu przestaję tak myśleć fakt sa gorsze i lepsze dni teraz myśle juz o 2 dziecku ale narazie nie mogę myśli wprowadzić w życie bo studiuję nie w moim mieście az 120 km od mojego miejsca zamieszkania i moja córeczka zostaje z moją mamą mogło to by być dla niej za duże obciążenie. mąż niestety pracuje na nocki więc... aaa szkoda gadać.. pozdrawiam annie_22 :papa:
 
Do góry