Nie wiem co zrobić...

Sybek

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dziś na basenie pod koniec zajęć , powiedziałem do instruktora , co pan pije że.. ( chciałem dokończyć ale pan mi przerwał ) . On powiedział: Co? Ja sie spieszyłem więc powiedziałem :nic nic, nie ważne. W szatni instruktor zrobił mi awanture o to , że go oskarżam , że jest alkoholikiem itp. Powiedział ,że zgłosi to na policję lub do dyrektora szkoły... A chciałem sie go wtedy spytać : Co pan pije , że jest pan taki energiczny? . Mówi , że moja wersja go nie obchodzi , bo on wie jak było...Coś mi za to grozi?

Ps.nie ukończyłem 18 lat
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Jezu. Ale ci ludzie są psychiczni. Nic Ci nie może zrobić, za co? Olej to - poza tym skoro się tak zbulwersował, to zapewne był pijany albo na kacu w szkole jest co dzień, olej to ziom i idź do przodu z podniesioną głową, nie martw się żadną narastająca przeszkodą.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
formalnie-oficjalnie nic Ci nie grozi poza dosrywaniem takiego człowieka - musiałbyś napisać w gazecie albo coś publicznego żeby miał powód do skargi do władz.
 

Wixa1990

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2018
Posty
4
Punkty reakcji
0
hahaha ale to on sobie dopowiedział sam :p nie przejmuj się XD jeśli nie miałeś złych intencji to wszystko będzie ok
 
Do góry