Nie potrafię uprawiać seksu !

tymczasowy88

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Panie i Panowie. Mam ~12cm penisa. Nie potrafię uprawiać sexu. Można powiedzieć, że powoli mam depresję ponieważ sex z żoną wygląda mniej więcej tak, że niby jest ochota. Gra wstępna ok, kobieta mokra i napalona. Dochodzi do penetracji, 5 minut i zamiast mówiąc kolokwialnie ją rozgrzewać to ją wysuszam(!), przez co po chwili ona traci przyjemność z całego zajścia, a w pewnym sensie nawet sprawia jej to jakiś tam ból/dyskomfort. Ona udaje, że wszystko ok ale sami roumiecie.... Poradzicie coś? Myślałem żeby może jakaś prostytutka mnie nauczyła sam już nie wiem, załamka ponieważ przez to nie mam ochoty na współżycie co oczywiście odbija się na małżeństwie.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Cóż... seks jest jednym z aspektów, które warto brać pod uwagę przy planowaniu małżeństwa. Jak nie idzie, to się nie oświadczasz i szukasz kobiety, z którą będzie szło :)

Kombinujcie. Bawcie się, jakieś świece, masaże, zabawki. Nie na hurra, tylko dajcie sobie ze 2 godziny czasu tylko dla siebie, bez galopu. Jak nie czuje 12cm w pochwie, to z pewnoscią poczuje je przy analu :)

Prostytutka zabije Twoje małżeństwo definitywnie. To jest zdrada, która prędzej, czy później wyjdzie na jaw. Warto się zastanowić nad seksuologiem. Warto też, abyś zdał sobie sprawę z tego, że nie tylko facet odpowiada za dobry seks. W zasadzie w większej mierze odpowiada za niego kobieta. Jej nastawienie psychiczne. Jeśli się po prostu wypina i czeka na cud, to nikt z nią tego cudu nie dokona. Proponuję także bardzo prostą rzecz - ROZMOWĘ. Większość związków rozpada się, bo ludzie nie rozmawiają ze sobą wzajemnie, a tylko nakręcają się w swoich głowach pod kątem tego, co już sobie wmówili i szukają osobno zupełnie różnych rozwiązań, nie konsultując ich ze sobą.
 

kaziuziuta

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
95
Punkty reakcji
2
Kup jakiś lubrykant oparty na bazie wody i problemy z "wysuszaniem" powinny sie skończyć.
 
Do góry