Nie moge zajsc w ciaze

pszczolaxxxx

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Od roku czasu staram sie zajsc w ciaze i nic. Ponad rok temu mialam usuniety torbiel na jajniku. czy to moglo w czyms zaszkodzic??
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Bo to już tak jest,że jak się "usiłuje" zajść, to się nie zajdzie. Nie myśl o tym, nie spinaj się. Skoro lekarz Ci mówi,ze jest ok, to znaczy,ze możesz być mamą. I posłuchaj mnie, bo ja się spinałam 3 lata, a jak wyluzowałam, to za niecałe 5 miesięcy rodzę :)
 

elunia922

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Jeżeli nie jesteś pewna to poradź się innego ginekologa.nie martw się na pewno zostaniesz mamą, ja też chciała bym zajść w ciąże i nie wychodzi mi staram się od pół roku dopiero ale na początku tak troszkę mniej się starałam:p wszystko w swoim czasie troszkę cierpliwości i będzie dziecko :)
życzę powodzenia:)
 

syrcia

Lekarz - specjalista
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
138
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
Jeżeli współżyją Państwo regularnie (regularnie 2-3 razy w tygodniu przez okres 12 miesięcy) to należy rozpocząć diagnostykę niepłodności. Panel badań diagnostycznych powinien ustalić Pani lekarz prowadzący. Wspomniała Pani, że lekarz stwierdził, że "wszystko jest ok". Czy miała Pani zatem wykonywane jakiekolwiek badania kontrolne?
Nie wspomniała Pani jakiego rodzaju torbiel została u Pani rozpoznana i leczona. Niemniej jednak ma Pani drugi, najprawdopodobniej zdrowy jajnik, który powinien wytwarzać komórki jajowe gotowe do zapłodnienia.
 

mofayah

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2011
Posty
98
Punkty reakcji
1
Wiek
31
tylko chodzi o to ze ginegolog twierdzi ze wszystko jest ok

To tylko zdanie jednego ginekologa. Skoro ten upiera się przy swoim, powinnaś pójść zaczerpnąć porady u innego. Nie każda kobieta zachodzi w ciąże od razu. Powinnaś zdrowo się odżywiać, prowadzić zdrowy tryb życia, sprawdzać, kiedy masz dni płodne i niepłodne. Nie wolno od razu się poddawać. Jednym przychodzi to z łatwością, innym nie. Spokojnie.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Byłaś u ginekologa? Wiesz mimo tego, że możesz być zdrowa to może to być wina Twojego partnera, również jego należy zbadać w takim wypadku. A jeśli okaże się, że wszystko jest ok, to tylko pozostaje Wam czekać i się nie nakręcać ;)
 

18chelsea18

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rogoźno
Ja też się boję, że nie będę mamą.
Mój narzeczony miał dializy, a w końcu przeszczep nerki, kochamy się od pół roku bez zabezpieczenia i nic.
Czy powinniśmy poczekać jeszcze drugie pół roku czy od razu skontaktować się z lekarzem?
 

artemida1

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Moja przyjaciółka miała duży problem z zajściem w ciąże i choć ciągle wszyscy powtarzali jej że musi przestać o tym myleć to wiadomo latwo się mowi, gorzej z wykonaniem. W jej przypadku szczęście w nieszczęściu bylo, że w związku z problemami osobistymi nie miała czasu myśleć że kolejny miesiąc i nic. I wiecie naprawde jej się udało, wlasnie była na usg genetycznym i maluch rośnie. A w sumie mieli umówioną wizyte u specjalisty bo naprawde dlugo się starali. liczyła dni płodne, mierzyła temp, prowadziła notatki ............ także Głowa do góry
 

Korba21

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Najważniejsze jak juz wczesniej zostało napisane nie myśleć i na siłe nie współżyć. Dzieciątko jeśli nie pojawi się do roku czasu trzeba musicie oboje koniecznie sie zbadać.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Przyczyn może być wiele, tu została opisana część z nich >> http://www.babyboom....sc_w_ciaze.html

Być może za bardzo się spinacie i stąd te mizerne efekty... Jeśli trwa to tak długo może warto udać się razem do lekarza, ponieważ przyczyny tego stanu rzeczy niekoniecznie muszą leżeć po Twojej stronie. Warto wszystko sprawdzić i ewentualnie podjąć odpowiednie kroki...

Powodzenia :)
 

PrzemekNad

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiem , ze może każdy tak Ci napiszę ale powinnaś iść do lekarza . Może nie do tego samego co Cię prowadzi tylko do innego by sprawdził i potwierdził opinię drugiego. Moja żonka starała się na prawdę bardzo zdrowo odżywiać. Może i tobie się uda , trzymam kciuki.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
[SIZE=10pt]Zacznij stosować Miositogyn, to może po przeleczeniu tym środkiem się uda. Zazwyczaj po kuracji wszystko wraca do normy, środek ten dobrze [/SIZE]wpływa na prawidłowe funkcjonowanie narządów rodnych.
 

kopin

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
ja leczyłam się kilka lat bo nie mogłam zajść w ciążę. Teraz jestem już w 20 tygodniu ciąży ;) Jedynie martwię się zdrowie dziecko,ponieważ już mam swoje lata .
 
D

Dorka123

Guest
Miositogyn rzeczywiście może pomóc, bierze się go np. przy zespole policystycznych jajników. Mojej przyjaciółce udało się zajść w ciążę, mimo, że lekarz nie zostawił jej wielkiej nadziei ;)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Bardzo dobry środek. Moja siostra tez go przyjmowała i z tego co wiem własnie bardzo pomógł jej rozwiązać ten problem.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
A długo go brała przed zajściem w ciążę? Ja też szukam jakiegoś suplementu, żeby dostarczył jak najwięcej potrzebnych witamin i składników odżywczych dla zdrowego poczęcia. Ostatnio słyszałam o tym Fertilovicie i chyba go kupię. Jest wersja zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Poprawia ochronę wrażliwych plemników i komórek jajowych przed szkodliwym stresem oksydacyjnym. Może warto go spróbować bo latka już lecą i nie ma na co czekać
 

kawa29

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Po jakim czasie zaszłyście w ciąże ? Mój lekarz mówi, że półroku to jeszcze za mało czasu na alarm, mam sobie kupić testy owulacyjne i próbować dalej....
 
Do góry