Nie moge zajsc w ciaze

Aniela

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2021
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jak lekarz mówi, żebyś się nie przejmowała, to nie ma powodów do obaw- próbujcie dalej :) o niepłodności mówi się dopiero po roku strań. Nam się udało jakoś po pół roku własnie
 

Robek28

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2020
Posty
20
Punkty reakcji
0
Jeżeli wydaje Ci się że lekarz bagatelizuje sprawę i masz jakieś złe przedczucia, to umów się na konsultację do innego albo poproś swojego ginekologa o skierowanie do kliniki leczenia niepłodności na badania.
 

AnN27

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2020
Posty
27
Punkty reakcji
0
Z własnego doświadczenia mogę tylko powiedzieć, że im szybciej zgłosisz swoje wątpliwości do specjalisty leczenia niepłodności tym lepiej. My straciliśmy 2 lata - mój lekarz też mówił, żeby próbować naturalnie, a potem okazało się, że ja mam niską reserwę jajnikową i że w szybkim tempie musimy podstąpić in vitro, bo za kilka miesięcy może być po prostu za późno. W polskich klinikach były straszne kolejki i wieczny problem z umówienie się na wizytę, w czeskiej Europe IVF przeszliśmy całą procedurę w niecałe 2 miesiące, ale stresu i tych nerwów nam już nikt nie wynagrodzi.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 517
Punkty reakcji
87
Temat stary ale chyba coraz bardziej aktualny. Coraz więcej par ma takie problemy. Czasem przyczyna jest banalna, trzeba ją po prostu wykryć. Nie zaszkodzi wizyta u lekarza, albo lekarzy.
Presja psychiczna też nie pomaga, ale łatwo powiedzieć- nie spinaj się....
Zdarza się też, że partnerzy są biologicznie niedopasowani i o jest chyba największe tabu.
 
Do góry