Nie mogę mieć czy jest dobra duszyczka która pomoże?.

Kliker

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Witam mam 26 lat nie posiadam stałej pracy, nie mam prawo jazdy w domu jestem w konflikcie z rodzicami oskarżyli mnie w sądzie a nadal mieszkam z nimi pod jednym dachem, hmm nie wiem jak wyjść całkowicie z tej sytulaci w chwili obecnej nie mam wogule funduszy żeby cokolwiek zrobić w jaki kolwiek sposób się ruszyć a chciałbym pojechać do pracy. Nie mam też od kogo pożyczyć lub jakoś wstyd mi iść i prosić o pieniądze.

tinderowiec

Bywalec
Punkty reakcji
59
Powiedz gdzie mieszkasz to może się pracę znajdzie.

Chyba, że chcesz kasę, to spadaj na drzewo

Mandr4ke

Bywalec
Punkty reakcji
56
Miasto
Los Angeles
Witam mam 26 lat nie posiadam stałej pracy, nie mam prawo jazdy w domu jestem w konflikcie z rodzicami oskarżyli mnie w sądzie a nadal mieszkam z nimi pod jednym dachem, hmm nie wiem jak wyjść całkowicie z tej sytulaci w chwili obecnej nie mam wogule funduszy żeby cokolwiek zrobić w jaki kolwiek sposób się ruszyć a chciałbym pojechać do pracy. Nie mam też od kogo pożyczyć lub jakoś wstyd mi iść i prosić o pieniądze.
I niby jakiej Ty pomocy oczekujesz od ludzi z forum ??? Bo nie za bardzo rozumiem... Mamy Ci znaleźć pracę, wziąć na chatę czy ogólnie mamy zrobić zrzutkę na prawko, auto i conajmniej M2 ???

tinderowiec

Bywalec
Punkty reakcji
59
Znaleźć pracę to nie problem akurat, serio mógłbym tu pomóc, ale jeszcze się nie spotkałem z takimi co się żalą po to, by pracę dostać. Oni by chcieli coś dostać za darmo, są tam gdzie są, bo są zbyt leniwi, by pracować.

I ja nie twierdzę, że każdy swoim losem kieruje jak mu się podoba, wyrosłem z tego, ale każdy może pójść do pracy i nie głodować. Mamy bezrobocie na poziomie naturalnym, tylko leń nie znajdzie dziś pracy.

Do góry